Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oferta PS Plus na listopad 2021 r. będzie zawierać trzy dodatkowe gry na PSVR

Jeszcze kilka tygodni dzieli nas od udostępnienia Sony za darmo PlayStation Plus tytuły na listopad 2021 r., ale firma potwierdziła dziś, że będzie zawierała trzy bonusy PSVR Gry w składzie. Ma to na celu uczczenie piątej rocznicy powstania zestawu słuchawkowego, co zostało potwierdzone w Blog PlayStation. Chociaż post nie ujawnia, w jakich tytułach PSVR będą dostępne, więcej szczegółów zostanie ujawnionych podczas regularnej aktualizacji PS Plus pod koniec miesiąca. Gry będą oferowane wraz ze zwykłym pojedynczym tytułem na PS5 i doświadczeniem na PS4.

W poście na blogu czytamy: „Aby uczcić ten ogromny kamień milowy w PS VR, chcieliśmy szczególnie podziękować fanom PlayStation: Od listopada członkowie PlayStation Plus otrzymają trzy dodatkowe gry na PS VR bez dodatkowych opłat. Więcej informacji szczegóły w aktualizacji PlayStation Plus w ciągu najbliższych kilku tygodni.”

Następnie Sony nadal udostępnia pięć najlepszych gier PSVR na całym świecie, którymi są:

Oczywiście wszyscy wiemy Sony pracuje obecnie nad słuchawkami PSVR nowej generacjiOczekuje się jednak, że konkretne szczegóły zostaną udostępnione publicznie dopiero w przyszłym roku – również wtedy, gdy mają zostać ujawnione. Tymczasem, jakie darmowe tytuły PSVR masz nadzieję otrzymać w ramach PS Plus? Podziel się swoją listą życzeń w komentarzach poniżej.

READ  Konkurencyjna trawa! Recenzje (SNES) | Nintendo na żywo