Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Odważny motocyklista Alex Harvell ginie podczas wykonywania rekordu świata | stan Waszyngton

Motocyklista-kaskader został zabity w stan Waszyngton Podczas treningu próbując pobić rekord świata.

Alex Harvell uderzył w brudną ścianę podczas czwartkowego skoku na rozgrzewkę podczas Lake Moses Air Show. 28-latek został zrzucony z roweru i przewieziony do szpitala, gdzie zmarł.

W oświadczeniu burmistrz hrabstwa Grant Tom Jones powiedział, że sekcja zwłok zostanie przeprowadzona w piątek.

„Nasze najgłębsze sympatie dotyczą rodziny, przyjaciół i bliskich Alexa” – powiedział Jones.

Nagranie wideo z incydentu opublikowane w piątek na YouTube zostało usunięte, chociaż zdjęcia pozostały na stronach internetowych kilku lokalnych stacji informacyjnych. Lokalizacja weekendowych pokazów lotniczych na międzynarodowym lotnisku Grant County jest wciąż ogłaszana Szczegóły próby rejestracji.

Harvell, który był żonaty z dwoma młodymi synami, był już rekordzistą Guinnessa w kategorii brud do brudu, gdzie był skok 90,69 m (297,6 stopy) w 2013 roku.

Podczas zawodów w Waszyngtonie jechał Suzuki 450, próbując rywalizować z rekordem świata z 2008 r. ustanowionym przez Robbiego Madisona w klasie zjazdowej na dystansach 106,98 metra (351 stóp).

Harvell urodził się w Kalifornii i mieszkał w Ephrata w stanie Waszyngton, obok Moses Lake, z żoną Jessicą, pięcioletnimi synami Willisem i ich nowonarodzonym Watsonem.

Telefon GoFundMe na stronie internetowej kierowcy powiedział, że Harvill był jedynym dostawcą rodziny, zajmującym się wyczynami motocyklowymi i pracami rolniczymi. Do piątku rano strona zebrała ponad 42 000 dolarów.

w Wywiad w Columbia Bassin Herald W zeszłym miesiącu Harvill powiedział, że dorastał oglądając motocyklowego lekkomyślnego Evela Knievela i podzielił się dziedzictwem swojego idola o „przekraczaniu granic”.

Jeden z Harvell Najlepsze posty na Instagramie Trzy dni przed jego śmiercią przed klifem pojawiło się zdjęcie jego zielono-żółtego motocykla z napisem: „Jestem podekscytowany, że mogę to wysłać”.