Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Odliczanie do północy: gdzie można streamować nowy album Taylor Swift

Czy uważnie obserwowałeś czas? Już tylko dni i godziny dzielą nas od wydania nowego albumu Taylor Swift, Midnight on Friday. Swift robi sobie przerwę od ponownego nagrywania i ponownego wydawania swoich starych albumów, starając się panować w swoich mistrzach i dać nam całą rekordową wartość nowego materiału, którym możemy się cieszyć po raz pierwszy od wydania Evrmore w grudniu 2020 roku.

Po raz pierwszy ogłoszony 29 sierpnia album opowie historię 13 nieprzespanych nocy rozsianych po całym życiu Swift, z jednym utworem z udziałem jednej z jej ulubionych artystek, Lany Del Rey. Wszystkie piosenki zostały napisane przez Swifta, a dodatkowe napisy trafiły do ​​uznanych współpracowników Jacka Antonoffa i Williama Bowery’ego (znanego lepiej jako jej partner Joe Alwyn) oraz nowej partnerki pisarskiej Zoe Kravitz.

Od kilku tygodni Swift jest Ujawnij nazwy utworów Z albumu poprzez serię skeczy TikTok zatytułowanych „Midnights Mayhem With Me”. Standardowa edycja Midnights będzie zawierać 13 utworów, ale Deluxe Edition będzie zawierać trzy dodatkowe utwory – dwa remiksy i jeden oryginalny utwór.

Swift współpracuje teraz ze Spotify, aby ujawnić poszczególne teksty z albumu na billboardach na całym świecie. Pierwszy, który pojawił się w Nowym Jorku w poniedziałek, powiedział: „Nie powinienem odpuszczać własnym urządzeniom”. Później tego samego dnia w Londynie pojawił się inny tekst, mówiący: „Poleruję z prawdziwą życzliwością”.

Gdzie jest strumień o północy?

Podobnie jak ostatnie dwa albumy Swift, Folklore i Evermore, Midnights z pewnością będzie kulturowym fenomenem, który sprawi, że cały muzyczny świat zacznie mówić. Jeśli chcesz być jednym z pierwszych, którzy dowiedzą się, o co to całe zamieszanie, będziesz mógł dostroić się od północy czasu wschodniego i 5:00 GMT w piątek lub od 21:00 PT w czwartek.

Będziesz mógł streamować album na wszystkich głównych platformach i możesz być jednym z pierwszych, którzy zdobędą Deluxe Lavender Edition od Midnights od Target.

Teledyski o północy

Podczas swojego przed pandemicznego wydania albumu Swift wydała single, takie jak Shake It Off, Look What You Made Me Do i Me! przed upuszczeniem albumu. Tak nie jest w przypadku północy. Zamiast tego stosuje tę samą strategię co Folklore i Evrmore, wypuszczając teledysk do jednego z utworów na albumie w tym samym czasie, gdy album zostaje wydany.

Będzie to pierwszy z tych teledysków do trzeciego utworu, Anti-Hero and will Premiera na Youtube W piątek jest 8:00 czasu wschodniego (5:00 czasu PT, 13:00 GMT). W filmie opublikowanym na Instagramie Swift opisała Anti-Hero jako jeden z jej ulubionych utworów, które kiedykolwiek napisała. „Nie sądzę, żebym wcześniej zagłębiała się tak głęboko w moją niepewność w tych szczegółach” – powiedziała.

Teledyski z tekstami do wszystkich utworów pojawią się później tego samego dnia o 20:00 czasu wschodniego (17:00 czasu PT, w sobotę o 1:00 czasu GMT). Kolejny teledysk do obecnie niepotwierdzonego utworu będzie dostępny o północy 25 października.

„Brudna niespodzianka” i inne ważne wydarzenia w środku nocy

W ramach premiery albumu Midnights, Swift ma w zanadrzu jeszcze kilka rzeczy dla entuzjastycznych fanów. Pierwsza pojawi się w formie zwiastuna albumu podczas trzeciego kwartału czwartkowego meczu NFL na Prime Video. Następnie będzie to, co Swift określił jako „chaotyczną niespodziankę” w piątek o 3 nad ranem ET (północ czasu polskiego, 8:00 GMT). Wraz z publikacją filmu Anti-Hero pojawi się coś, co opisujesz jako #TSAntiHeroChallenge na krótkich odcinkach YouTube.

Swift będzie także gospodarzem kilku talk show, w tym The Tonight Show z Jimmym Fallonem 25 października i The Graham Norton Show 28 października.

Wygląda na to, że Taylor i Swiftys mają napięty harmonogram w każdym miejscu – najlepiej się przespać, póki możesz.

READ  10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Josha Stradowski