Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Odległość między wygraniem konta w rugby

Agencja marketingu sportowego The Space Between została zatrudniona przez World Rugby i Rugby New Zealand do stworzenia i dostarczenia zarabiającej kampanii medialnej, aby dotrzeć do nowych odbiorców i zwiększyć sprzedaż biletów przed bardzo oczekiwanym Pucharem Świata w Rugby, który Nowa Zelandia będzie gospodarzem w październiku tego roku .

Kampania marketingowa „Family Reunion” 2021 dotycząca Mistrzostw Świata w Rugby została uruchomiona w tym miesiącu, a bilety na turniej zostały wyprzedane 30 czerwca, 100 dni od rozpoczęcia turnieju. Kampania PR ma na celu uzupełnienie kampanii marketingowej z dbałością o PR i aktywizm cyfrowy w celu przyciągnięcia nowych fanów na Puchar Świata Kobiet w Rugby.

Space Between rozszerzył swój rosnący zespół o obecność w Nowej Zelandii, aby zapewnić wsparcie na lokalnym rynku i realizację. Zespół ten będzie ściśle współpracował z Rugby New Zealand i skoncentruje się przede wszystkim na mediach lifestylowych, aby poszerzyć zasięg i zaangażowanie wydarzenia o nową lokalną publiczność.

Komentując spotkanie, Joe Becchia, szef marketingu w World Rugby, powiedział: „Dystans między ich niezrównaną wiedzą i doświadczeniem w kobiecym sporcie w połączeniu z ich kreatywnością sprawiły, że stały się oczywistym wyborem. Mamy ambicję, aby był to największy i najlepszy Puchar Świata Kobiet w historii, a ich kampania pomoże nam to osiągnąć.”

Konto będzie moderowane przez Lisę Parfitt, współzałożycielkę The Space Between and Communication Leader Nicola McKelvey.

Parfit skomentował: „Ambicja World Rugby, aby przełamać nowe granice w kobiecym rugby, naprawdę pasuje do ambitnego sposobu myślenia naszej agencji. Mając sport kobiet w naszym DNA, jesteśmy podekscytowani, że możemy pomóc w organizacji największego rodzinnego spotkania rugby w tym roku.”

Olivia Boswell, kapitan drużyny w Nowej Zelandii, dodała: „To wielki zaszczyt reprezentować renomowaną międzynarodową agencję marketingu sportowego i prowadzić tutaj zespół podczas kampanii PR Women’s Rugby World Cup. To kolejny ważny moment dla sportu kobiet w Aotearoa, a nasza wciągająca i zabawna kampania rodzinna zapewni, że więcej Nowozelandczycy wiedzą o tym wydarzeniu i uczestniczą.”

The Space Between wygrał nagrodę Agencji Roku podczas gali 2022 Sports Industry Awards w maju. Space Between wystartował w 2020 roku i przekształcił się z agencji start-upu w znaczącego gracza w marketingu sportowym w pierwszym pełnym roku, pozyskując 15 nowych klientów i zapewniając pracę dla marek i organów zarządzających, w tym The FA, The Hundred, Grolsch i Vitality.

READ  Oczekuje się, że na światowym rynku turystyki kosmicznej, do którego należą Airbus SE, Bigelow Aerospace LLC i Blue Origin Enterprises LP, wzrośnie ponad 5 miliardów dolarów.

Zdjęcie: shutterstock