Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oddział, Triumph Zens |  Wiadomości, sport, praca

Oddział, Triumph Zens | Wiadomości, sport, praca

HUBBARD — Golfistki z regionu miały w czwartek dobry występ w Div. Drugi sekcyjny turniej golfowy w Pine Lakes.

West Branch zdobył mistrzostwo sekcji z wynikiem 390. W przypadku Warriors Shaylee Muckleroy miała 83, Lillian Smith 98, Hayden Mesler 103 i Jade Howell 106. Matty Zennes z United ponownie został indywidualnym mistrzem sekcji z 78.

Drużyna dziewcząt Columbiana zajęła czwarte miejsce w kwalifikacjach okręgowych, strzelając 403. W przypadku Clippers Hailey Muntean zdobyła 97, Ellie Jackson 102, Maddie Jackson 98, a Sophia Perry 106.

Paige Riggs z Południa zajęła w sumie szóste miejsce z 95 punktami i zajęła miejsce w okręgu.

Mistrzostwa okręgu odbędą się w poniedziałek w Good Park w Akron. Do fazy grupowej awansują trzy najlepsze drużyny okręgowe oraz trzy osoby spoza drużyny kwalifikacyjnej. Drugie mistrzostwa stanu odbędą się w dniach 13–14 października na stadionie Gray Stadium na Uniwersytecie Stanowym Ohio.

Sekcja. Druga część, dziewczyny

Turniej golfowy

W sosnowych jeziorach

Kwalifikacje: 4 najlepsze drużyny i 4 osoby nie wchodzą w skład drużyny kwalifikacyjnej.

*Oznacza kwalifikującą się drużynę.

Normy: 1. West Branch* 390 (Shaylee McIlroy 83, Lillian Smith 98, Hayden Missler 103, Isabella Linger 121, Jade Howell 106); 2. Champion* 391 (Kennadi Grace 85, Kayla Haynie 90, Skyler Scarnecchia 106, Brillia Woods 110, Channing Fox 128); 3. Urszulanki* 399 (Josie Bechara 103, Lily Dietz 102, Gabriella Gassior 100, Abby Evans 97, Giovanna Schiavone 100); 4. Columbiana* 403 (Hayley Montaigne 97, Ellie Jackson 102, Maddie Jackson 98, Claire Banner 109, Sophia Perry 106); 5. Szkoła Polska 412; 6. Wielka 420; 7. Labrie 428; 8. Lokal Południowy 440; 9. Dolina Pymatuning 451; 10. Widok na jezioro 465; 11. Pasmo Południowe 470; 12. Grzbiet Mineralny 476; 13. Sebring 485; 14. MacDonalda 488; 15. Lowellville 516.

READ  Mora był rozczarowany mimo wygranej i pobicia rekordu w Polsce

*Wskazuje kwalifikującą się osobę.

Bramki indywidualne: 1. Matej Zennes (United) 78; 2. Shailee McIlroy (Oddział Zachodni) 83; 3. Kenadi Grace (bohaterka) 85; 4. Kayla Haynie (mistrzyni) 90; 5. Katie Pregibone (Pieniądze) 91; 6. Big Riggs* (lokalność południowa) 95; 7. Hayley Muntean (Columbiana) 97, Madison Tuart (La Praie) 97, Abby Evans (Ursulanka) 97; 10- Maddie Jackson (Columbiana) 98, Lillian Smith (Oddział Zachodni) 98; 12. Nina Jordan (Polskie Seminarium Teologiczne) 99, Caitlin Roberts (Polskie Seminarium Teologiczne) 99; 14. Cassie Klotz (Lakeview) 100, Gabriella Gasior (Ursulanka) 100, Giovanna Schiavone (Ursulanka) 100; 17. Kennedy Lewis (lokalizacja południowa) 101; 18- Ellie Jackson (Kolumbia) 102, Lily Dietz (Ursulanka) 102; 20. Chloe Ball (pasmo południowe) 103, Josie Bechara (urszulanki) 103, Hayden Missler (pasmo zachodnie) 103; 23. Katelyn Blanford (Pymatuning Valley) 104; 24- Skylar Scarnecchia (Champion) 106, Sophia Berry (Columbiana) 106, Mia Sloan (La Praie) 106, Emily Blanford (Pymatuning Valley) 106, Jade Howell (West Branch) 106. 29- Riley Rowe (La Praie) 107, Kaylee Kapich (Polska) 107, Lela Gordon (Polska) 107, Emma Murphy (Wielka Brytania) 107, Olivia Ashburn (Wielka Brytania) 107. 34- Claire Banner (Kolumbia) 109, Kelly Cover (McKinley) 109; 36. Brelia Woods (mistrz) 110; 37. Addison Beecroft (Wschodnia Palestyna) 111, Olivia Loftus (Polska Szkoła) 111, McKamey Compan (Pymatuning Valley) 111; 40. Megan Blair (Mineral Ridge) 112, Bethany Whitmer (South Range) 112; 42- Sophia Yoon (Lowellville) 113; 43- Ally Gassman (Gerard) 114; 44. Addie Nicholas (Lakeview) 115, Aubrey Brunton (Mineral Ridge) 115; 46- Isabella Chepki (McDonald) 116, Bella Sandusky (Struthers) 116; 48- Lacy Lam (Gerard) 117; 49. Lily Briggs (LaPray) 118; 50. Jesień Fowler (McKinley) 119; 51- Adriana Locastro (Girard) 120, Delaney Godfrey (Lakeview) 120, Lola Perfeto (lokalizacja południowa) 120; 54. Kayla Bland (Wschodnia Palestyna) 121, Essie Showalter (Mineral Ridge) 121, Isabella Linger (Oddział Zachodni) 121; 57- Jennifer Johnson (LaPray) 122, Riley Mills (McDonald) 122; 59. Lyric Culp (McDonald) 123; 60. Katie Brewer (lokalne południe) 124; 61. Zwycięzca Kiry (pasmo południowe) 125; 62- Alina Haroulakis (McKinley) 126; 63- Karolina Alcantar (McDonald) 127; 64- Channing Fox (mistrz) 128, Savannah Turek (Mineral Ridge) 128, Alina Brewer (United) 128. 67. Haley Bowser (Lakeview) 130, Lily Bell (Lakeview) 130, Ruby Beck (Pymatuning Valley) 130, Annie Lumsden (Zakres południowy) 130, Brooke Hershick (Zakres południowy) 130, Johnny Tice (Wellsville) 130; 73- Torey Lanham (McKinley) 131; 74- Gianna Clement (Lowellville) 132; 75- Maddie Esposito (Lowellville) 133; 76- Abigail Jones (Wielka Brytania) 134; 77. Dolina Allina (Mineral Ridge) 137; 78- Jocelyn Delsignore (Lowellville) 138, Cameryn Mark (Salem) 138; 80. Addison Liptak (Struthers) 140; 81. Gillian Barry (McKinley) 142; 82. Riley Digman (lokalny na południu) 156; 83- Bella Morgan (McDonald) 158; 84. Alison Farley (Crestview) 164.

READ  Chowker rolls przed trudnymi testami | Wiadomości, sport, praca


Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej