Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Odcięty ludzki penis został znaleziony na parkingu stacji benzynowej w Alabamie

Odcięty ludzki penis został znaleziony na parkingu stacji benzynowej w Alabamie

Odcięty ludzki penis został znaleziony na parkingu stacji benzynowej w Alabamie – gliniarze uważają, że należał do martwego motocyklisty „rozerwanego na kawałki” w wypadku wielu samochodów na pobliskiej autostradzie

  • Ludzki penis został znaleziony na stacji benzynowej w Alabamie i prawdopodobnie ma związek z czołowym zderzeniem
  • Christopher Means, lat 29, zginął w strasznym wypadku motocyklowym, w którym uderzył go wiele razy
  • Policja prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku, ale nadal nie jest jasne, w jaki sposób Wassila została zniszczona

Ludzki penis został znaleziony na parkingu stacji benzynowej w Alabamie i może być powiązany ze śmiertelnym wypadkiem, w którym motocyklista został „potrącony przez wiele pojazdów”.

Według lokalnej gazety klienci, którzy wchodzili na stację benzynową na autostradzie międzystanowej 10 z telefonem komórkowym, byli zszokowani, gdy znaleźli nieuczciwe akcesorium. Nagroda.

Mobilny departament policji powiedział, że dziwne odkrycie nie zostało zbadane jako morderstwo lub napaść, ale może być związane z niszczycielskimi wydarzeniami, które doprowadziły do ​​​​śmierci 29-letniego Christophera Meansa.

Means został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia po tym, jak stracił kontrolę nad motocyklem i został potrącony przez kilka samochodów, pozostawiając tylko „jednego kierowcę” na miejscu zdarzenia.

READ  Barack Obama: Opodatkowanie bogatych, w tym mnie, w celu sfinansowania planu wydatków Bidena | Barack Obama

Policja zareagowała na wypadek motocyklowy około godziny 6:00 w poniedziałek w pobliżu I-10 w kierunku wschodnim, między I-65 a Dauphin Island Parkway, zgodnie z MPD.

Ludzki penis znaleziony na parkingu stacji benzynowej w Alabamie może być powiązany ze śmiertelnym wypadkiem, w którym motocyklista został potrącony przez „wiele pojazdów”

Funkcjonariusze znaleźli jednego z zaangażowanych kierowców, Meansa, martwego na miejscu zdarzenia.

Wstępne dochodzenie wykazało, że ofiara jechała motocyklem jadąc na południe autostradą I-65 w kierunku Eastbound I-10, kiedy stracił panowanie nad motocyklem, zgodnie z policyjnym oświadczeniem.

„Rowerzysta został wyrzucony z motocykla i został uderzony przez wiele pojazdów”.

Pasy I-10 w kierunku wschodnim były zamknięte na wiele godzin po czterech oddzielnych wypadkach samochodowych tego ranka, a MPD powiedział, że szukają kierowców, którzy nieumyślnie przejechali po ciele Meansa i jechali dalej.

Po incydencie w mediach społecznościowych przerażeni członkowie społeczeństwa.

Jeden użytkownik twierdził, że był kolegą z klasy zmarłego mężczyzny.

„Być może była to jedna z najbardziej szalonych rzeczy, jakie kiedykolwiek słyszałem” – napisał – „wczoraj na stacji benzynowej w moim mieście znaleziono odciętego penisa.

Po incydencie w mediach społecznościowych przerażeni członkowie społeczeństwa.  Jeden użytkownik twierdził, że był kolegą z klasy zmarłego mężczyzny

Po incydencie w mediach społecznościowych przerażeni członkowie społeczeństwa. Jeden użytkownik twierdził, że był kolegą z klasy zmarłego mężczyzny

Policjanci odpowiedzieli na wypadek wypadku motocyklowego około 6 rano w poniedziałek w pobliżu I-10 w kierunku wschodnim między I-65 a Dauphin Island Parkway

Policjanci odpowiedzieli na wypadek wypadku motocyklowego około 6 rano w poniedziałek w pobliżu I-10 w kierunku wschodnim między I-65 a Dauphin Island Parkway

„Należy do ofiary okropnego wypadku motocyklowego, który miał również miejsce w firmie, w której pracuję.

Mężczyzna został dosłownie rozerwany na kawałki na autostradzie podczas wypadku, a jego penis spadł z przodu ciężarówki, gdy ciężarówka zjechała z autostrady. Co to jest k***a.

Podpis pod postem brzmiał: „Moje usta były dosłownie otwarte przez cały czas.

Nie mogę uwierzyć, że kilka osób go uderzyło, ale tylko jedna się zatrzymała. Święty ***.

READ  Macron obiecuje odbudować i ponownie obsadzić „innymi bazami” po francuskich pożarach | Francja

Niecałe dwa tygodnie temu 42-letni mężczyzna z Luizjany został zabity po tym, jak policja Daphne powiedziała, że ​​został potrącony podczas spaceru wzdłuż autostrady międzystanowej nr 10.

Nadal nie jest jasne, dlaczego motocyklista stracił panowanie nad pojazdem, ponieważ śledztwo w tej sprawie trwa.

DailyMail.com skontaktował się z MDP w celu uzyskania komentarza.

reklamy