Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Odbieraj produkty prosto z ich farm na malowniczej bramie Rim Ranch

Zabłyśnij butami i chwyć esky-the Obręcz Farm Gate Scenic Pojawia się ponownie w 2022 r. w niedzielę 6 marca, a ponad 20 rolników i drobnych producentów wita gości.

Nieco ponad godzinę drogi od Brisbane, Scenic Rim został uznany za jeden z dziesięciu najlepszych regionów na świecie do odwiedzenia w tym roku, a Scenic Rim Farm Gate Trail to idealna wymówka, aby wskoczyć do samochodu, bezpośrednio wspierając kluczowych producentów karmi nas i odetchnąć świeżym wiejskim powietrzem.

Prezentacja różnorodnych upraw w okolicy, wśród 22 uczestniczących portali rolniczych i małych firm, Running Creek Beef (gdzie można ręcznie karmić ciasta), Tommerup’s Dairy Farm, Scenic Rim Mushrooms i Olive View Estate, gdzie możesz wybrać oliwa z oliwek Świeżo tłoczona.

Nie przegap okazji przytulania jagniąt w Towri Sheep Cheese, karmienia wielbłądów i jazdy konnej w Summer Land Camels, pikniku z nowymi przyjaciółmi w Mountview Alpaca Farm lub wśród kwiatów w Pretty Produce.

Pole z rzędami kwiatów rosnących.

Aby uzyskać hałaśliwe przeżycia, odwiedź winnicę Sarabah Estate, browar Scenic Rim, winnicę O’Reilly’s Canungra Valley (gdzie można cieszyć się piknikiem nad strumieniem z degustacją wiosła za 10 USD), winnicę Witches Falls, The Overflow Estate 1895, gorzelnię Tamborine Mountain i gorzelnię Kocioł z panoramicznym widokiem na winnicę. Wiele miejsc na Welcome Dog Trail.

Możesz przeczytać więcej o szlaku Scenic Rim Farm Gate Trail i zaplanować trasę tutaj. Myślisz o zrobieniu z tego weekendu? Sprawdź nasze typy zakwaterowania w okolicy Scenic Rim tutaj.

Źródło: farma mleczarska Tommerup, Destination Scenic Rim

READ  kalendarz społeczności | Geelong niezależny