Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Od Polski po Zjednoczone Emiraty Arabskie, Contrademon Wholesale Trading Company ogłasza swoją oficjalną ekspansję w regionie GCC.

Od Polski po Zjednoczone Emiraty Arabskie, Contrademon Wholesale Trading Company ogłasza swoją oficjalną ekspansję w regionie GCC.

Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: Polska hurtownia Contrademn ogłosiła oficjalną ekspansję w regionie GCC, zaczynając od ZEA i innych rynków GCC.

Ekspansja następuje wraz ze wzrostem popytu na produkty i usługi firmy za pośrednictwem jej strony internetowej z rynku GCC, aby zapewnić swoim klientom szereg ekskluzywnych usług i dużo zaoszczędzić.

Hurtownia Contrademn istnieje w Polsce od 2007 roku i jest wyspecjalizowaną hurtownią na różnych rynkach, takich jak rynki UE, i zawsze stara się budować na wszystkich swoich produktach i ofertach.

Firma zajmuje się również dostarczaniem produktów do indywidualnych magazynów klientów, a jednym z jej celów jest zapewnienie łatwej dostępności produktów konsumenckich w dowolnym miejscu i czasie oraz jasnego wglądu w obszar swojej pracy. Produkty, które są wygodne dla ludzi, powinny być dla nich dostępne i dostępne. Ponieważ ich struktura pracy opiera się na skupianiu dostawców, właścicieli marek, hurtowników, sprzedawców detalicznych, partnerów logistycznych i konsumentów, jest to łatwe dzięki ich obecności, ponieważ wszystko to pomaga ludziom obsługiwać i lepiej dostarczać im różne produkty.

Firma współpracuje z wieloma wiodącymi światowymi markami konsumenckimi w różnych sektorach, takich jak kosmetyki, żywność, zdrowie i elektronika, bezpośrednio lub za pośrednictwem hurtowników i dystrybutorów, a strona internetowa firmy oferuje szereg usług, w tym napoje i Nutellę. Usługa.

Serwis napojów świadczony przez firmę jest usługą związaną z produktami napojowymi, ponieważ firma posiada magazyn o powierzchni 2000 metrów kwadratowych, w którym wykonuje wiele usług, takich jak tłumaczenie etykiet na język kraju, z którego produkty pochodzą. Umieszczanie etykiet na tych produktach. Usługa Nutelli polega na tłumaczeniu i wykonaniu etykiet w języku kraju pochodzenia produktów, a także na przepakowaniu produktów zgodnie z życzeniem klienta i naklejeniu na te produkty etykiet. Produkty są przepakowywane albo za pomocą maszyny do pakowania termicznego, albo poprzez plombowanie opakowań po ich etykietowaniu w fabryce.

READ  2022 Brązowy medalista świata Xavier Masiuk z Polski zobowiązuje się do NC State

Witryna zawiera wiele produktów z różnych kategorii, takich jak kosmetyki, warzywa, środki czystości, napoje, takie jak kawa i herbata oraz produkty do pielęgnacji niemowląt.

Należy zauważyć, że witryna internetowa firmy jest uważana za jedną z najbardziej przyjaznych dla użytkownika platform, co ułatwia odwiedzającemu witrynę wyszukiwanie tego, czego chce, a odwiedzający może wchodzić w interakcje z zespołem firmy za pośrednictwem witryny. Witryna zapewnia kanały komunikacji poprzez e-mail, telefon, adres, całodobową obsługę klienta, odwiedzający może również wysłać wiadomość za pośrednictwem strony internetowej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej firmy pod następującym linkiem: www.contrademn.com.

-kończy się-

O Contrademnie

Hurtownia Contrademn istnieje w Polsce od 2007 roku i jest wyspecjalizowaną hurtownią na różnych rynkach, takich jak rynki Unii Europejskiej, i zawsze stara się ulepszać wszystkie produkty i oferowane przez siebie oferty.

Firma zajmuje się również dostarczaniem produktów do poszczególnych magazynów klientów, a jednym z jej celów jest to, aby dobra konsumpcyjne były łatwo dostępne dla każdego w dowolnym miejscu i czasie oraz aby każdy miał jasną wizję w swojej dziedzinie pracy, co oznacza, że ​​produkty wygodne dla ludzi powinny być dla nich dostępne i przyjmowane. Łatwo.

Aby uzyskać więcej informacji, możesz odwiedzić witrynę internetową firmy, klikając poniższy link: www.contrademn.com.