Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Od otwartych pastwisk po plany filmowe: podróż Eriksena Dickensa do przemysłu rozrywkowego

Kiedy ostatnio opowiedziano ci naprawdę dobrą historię? Jasne, istnieje wiele książek, które przeniosą Cię do innego świata, ale Eriksen Dickens postawił sobie za cel zrobienie tego wizualnie. Dickens jest jednocześnie aktorem i twórcą filmów dokumentalnych, tworząc przestrzeń w przemyśle rozrywkowym. Zaczynał od skromnych początków u boku swojego brata w Oakdale w Kalifornii i wyprodukował dobrze przyjęte przez krytykę filmy krótkometrażowe, takie jak Two Magic Drops i Dear Oakdale, z których pierwszy został wybrany na osiem międzynarodowych festiwali filmowych i zdobył nagrody w trzech.

Ta historia może obecnie znajdować się w rozdziałach dotyczących Tinsel Town, ale życie Eriksena Dickensa zaczęło się jak żadne inne. Na długo przed swoją obecną ścieżką kochał wszystkie fikcje, w rzeczywistości nawet w wieku sześciu lat zaczął pisać niezapomniane historie. Dorastając w Cowboy Capital, był regularnym fanatykiem sportu i był całkiem dobry w baseballu. Jego umiejętności w grze doprowadziły go do uzyskania stypendium i świetlanej przyszłości w sporcie. Destiny miało inne plany i kiedy kontuzja uniemożliwiła mu sportową perspektywę, zwrócił uwagę z powrotem na swoją pierwotną pasję, kręcenie filmów. Biorąc pod uwagę, że dorastał w małym, tradycyjnym miasteczku, którego głównym celem była produkcja i rolnictwo, trudno było o przyszłość filmową. Po wyemigrowaniu do Cal Poly, San Luis Obispo, aby ukończyć edukację, był związany ze swoim bratem Sorenem na tej samej uczelni. To tutaj urzeczywistnili swoje hobby filmowe. Platinum Peek Productions zostało uruchomione w 2016 roku, gdy jeszcze kończyli studia. W tym czasie Eriksen postanowił wycofać swoją karierę z projektu. Poza pasją do filmu chciał mieć taką swobodę finansową, która pozwoliłaby im opowiedzieć wybrane przez siebie historie w sposób, który wcześniej nie był eksplorowany. Głównym podejściem duetu do kręcenia filmów są filmy dokumentalne, a ich ryzyko się opłaciło. Od momentu uruchomienia Platinum Peek obsługiwali setki klientów w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Współpracowali z firmami i przedsiębiorcami różnej wielkości, aby rozwijać swoje marki poprzez kreatywne opowiadanie historii i wysokiej klasy marketing cyfrowy. Uruchomili również inny projekt, Peek Wedding Films, który oferuje klientom niestandardowy format do wideofotografii ślubnej. Eriksen jest dyrektorem kreatywnym projektu i odpowiada za edycję, pisanie i opowiadanie historii. Jego brat koncentruje się na rozwoju biznesu i wzroście w swojej roli jako Operations Manager. Eriksen ukończył studia licencjackie z filozofii i zaczął pobierać lekcje aktorstwa u byłego trenera Zaca Efrona. To pozwoliło mu szlifować swoje umiejętności mówienia, a także doskonalić umiejętności aktorskie. Od tego czasu objął kilka mniejszych ról, jednocześnie zdobywając tytuł magistra psychologii klinicznej na Pepperdine University. Tego lata rozpocznie także zdjęcia do produkcji w Los Angeles.

READ  Dulquer Salmaan, Mrunal Thakur odpowiedział na list polskiego fana do Sity Ramam فريق

Eriksen Dickens stale rośnie w branży, ale nie pozwolił, by jego sukces uderzył mu do głowy. Zamiast tego inwestuje wszystko z powrotem w rozwój firmy, pozostając wiernym swoim robotniczym korzeniom. W 2019 roku znalazł się w centrum uwagi, promując film dokumentalny Dirty Toes o biznesmenie cierpiącym na porażenie mózgowe. Niedawno pojawił się także w grafikach do swojego filmu Magic in the Lane. Z tak świetlaną przyszłością i solidnym planem sukcesu,