Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Od modelingu do aktorstwa, godna uwagi podróż Humira Ali

Humira Ali Chaudhry to znana pakistańska modelka i aktorka, która występowała w wielu dramatach i pracowała jako modelka dla wielu znanych marek. Charyzmatyczna twarz, która dołączyła do branży rozrywkowej sześć lat temu i od tego czasu ciężko pracuje, aby stać się wszechstronną modelką i aktorką.

wzór

Humaira jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w branży modelek, która pracowała z najlepszymi projektantami mody, była twarzą międzynarodowych produktów kosmetycznych, takich jak L’Oreal i wielokrotnie chodziła po rampie na najbardziej znane i znane pokazy mody w Pakistan i świat. Tygodnie mody w USA, Wielkiej Brytanii i Dubaju. Od najmłodszych lat chętnie brała udział w różnych pokazach modelingu iz czasem przekuła swoje marzenie w rzeczywistość.

Fanatyk fitness

Z pięknymi rysami twarzy i idealnym wzrostem straciła 30 kg masy ciała, zanim zaczęła modelować. Jej „podróż w fizycznej przemianie” jest dla wielu największą inspiracją. Motywuje nas sposób, w jaki zachowała i utrzymała swoją sylwetkę. Humera jest idealną supermodelką, która dobrze się nosi swoim osobistym stylem i elegancją.

aktor sceniczny

Hamira rozpoczęła swoją karierę jako aktorka teatralna i przez ponad sześć lat występowała na żywo w urdu, pendżabskim i angielskim, aby doskonalić swoje umiejętności aktorskie przed wejściem na srebrny ekran.

Humera – aktor telewizyjny

Dramat, w którym występuje w różnych rolach, to Benaam, Laali, Sirat-e-Mustaqeem, Love Vaccine i Chal Dil Meray. Pracowała w dwóch filmach, w których można ją zobaczyć jako modelkę w Al-Jalibi oraz w Aik Tha Badshah zagrała główną rolę z Ali Hamza i Ali Nour.

gwiazda telewizji reality

Humaira Ali wzięła udział w jednym z największych pakistańskich pokazów, Tamasha Ghar, gdzie brała również udział w wielu celebrytach, a wśród nich była jedną z najbardziej ulubionych uczestniczek programu i która dobrze wypadła, grając swoją rolę jako najsilniejsza zawodniczka. Zdobyła nagrodę ukochaną przez publiczność.

Dyplomowany malarz i rzeźbiarz

READ  Nie ma czasu na śmierć - gdzie jest dostępny?

Humaira jest dyplomowanym artystą wizualnym (malarzem i rzeźbiarzem) z renomowanej uczelni artystycznej NCA. Jej prace artystyczne opierają się głównie na roli kobiet w budowaniu społeczeństw i wzmacnianiu kobiet. Jej obrazy i rzeźby są w większości oparte na poezji i literaturze urdu.

Humera należy do Lahore, ale ze względu na swoje zobowiązania zawodowe mieszka w Karaczi. Wszystkie lata ciężkiej pracy w końcu opłaciły się, gdy zaczęła zdobywać uznanie za swój wpis do największego reality show Tamashy Garr, który przyciągnął wiele uwagi publiczności. Obecnie pracuje nad kilkoma nadchodzącymi projektami, które zobaczymy wkrótce.

Czy masz coś do dodania do historii? Udostępnij to w komentarzach poniżej.