Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oczekuje się, że rynek cementu przekroczy Gulf Corporation Council

Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 24 października 2022 (GLOBE NEWSWIRE) – Według badań Future Market Insights na temat Rynek cementu w Zatoce Perskiejpopyt na cement osiągnął oszacowanie 12651.2 USD Minnesota koniec okresu prognozy. Ze względu na wzrost liczby ludności wzrasta zapotrzebowanie na budynki mieszkalne. Wraz z krajami GCC doprowadziło to do wzrostu popytu na cement na całym świecie.

Rynek konsumpcji towarów został stworzony przez rosnące zapotrzebowanie na infrastrukturę publiczną i budynki niemieszkalne, takie jak szpitale i placówki służby zdrowia. W efekcie ekspansja branży budowlanej spowodowała wzrost popytu rynkowego.

Cement jest szeroko stosowanym materiałem budowlanym, który odgrywa ważną rolę w przemyśle. Rozwój branży budowlanej jest głównym czynnikiem, który może mieć wpływ na rynek. Wraz ze wzrostem inwestycji budowlanych i infrastrukturalnych rośnie zapotrzebowanie na cement. Zwiększenie wydatków rządowych na takie projekty pomoże rynkowi cementu dostrzec boom w sprzedaży.

Rynek materiałów budowlanych z biegiem czasu stale rośnie. Dzieje się tak, ponieważ wiele krajów boryka się obecnie z korzystnymi warunkami gospodarczymi. Oczekuje się, że duże projekty infrastruktury publicznej przyspieszą, otwierając możliwości dla partnerstw publiczno-prywatnych w sektorze budowlanym.

Poproś o przykładowy raport, aby uzyskać szczegółowe informacje @ https://www.futuremarketinsights.com/reports/sample/rep-gb-15694

Ponadto oczekiwany wzrost wydatków na opiekę zdrowotną prawdopodobnie pobudzi renowację obiektów opieki zdrowotnej, co ma również zwiększyć popyt na materiały budowlane, takie jak cement w okresie prognozy.

Analityk z FMI powiedział: „Ciągle rosnący popyt ze strony branży budowlanej, zwłaszcza sektora komercyjnego i mieszkaniowego, napędza popyt na cement w GCC”.

Kluczowe wnioski z badania rynku cementu

  • Szacuje się, że rynek cementu w GCC odnotuje spodziewany wzrost o 5,7% Rozmiar na podstawie wartości.
  • Oczekuje się, że Arabia Saudyjska i Zjednoczone Emiraty Arabskie będą wspólnie się opierać 70% całkowitego udziału w rynku.
  • Sektor mieszkaniowy i komercyjny nadal będzie stanowić główną część końcowego zastosowania, a oczekuje się, że przemysł będzie zużywał cement w tempie 5,7% w okresie prognozy.
READ  Europejskie lotnictwo dystansuje się od globalnej krytyki przepisów UE - EURACTIV.com

Przeglądaj pełny raport @ https://www.futuremarketinsights.com/reports/gulf-corporation-council-cement-market

Scena konkurencyjna

Rynek cementu w GCC jest nieco rozdrobniony, a główni gracze mają duży udział w rynku, oprócz obecności wielu dużych graczy średniej i małej wielkości. Niektórzy z czołowych producentów to LafargeHolcim, Anhui Conch Cement, China National Building Material Co., Ltd, Heidelberg Cement, China Resources Cement, Aditya Birla Group i Saudi Cement. Southern Province Cement Company Ltd., Yanbu Cement Company, Arabian Cement Company, Al Rashid Cement Company, Yamama Cement Company, Eastern Province Cement Company, Katar National Cement Company, Gulf Cement Company, Oman Cement Company, Raysut Cement Company, Gulf Cement Company. National Cement Company, Union Cement Company i Bennani Tower Group to niektórzy z producentów cementu przedstawionych w pełnej wersji raportu.

Główni producenci są zaangażowani w zdobywanie dużego udziału w rynku i unikanie różnych wyzwań rynku. Główni producenci podpisują również umowy i kontrakty z branżami użytkowników końcowych, aby dostarczać materiały przez długi czas i uzyskiwać większe zyski. Ponadto główni producenci są zaangażowani w badania i rozwój w zakresie rozwoju produktów i innowacji.

na przykład:

  • W lipcu 2022 r. Holcim Sp. Umowa z Ol-Trans, liderem polskiego rynku betonu towarowego, na zakup własnych pięciu betoniarni. Firma twierdzi, że przejęcie wzmocni lokalną sieć betonu towarowego i poprawi jej ślad węglowy.
  • W czerwcu 2022 firma UltraTech Cement ogłosiła rozszerzenie swoich całkowitych mocy produkcyjnych cementu. W ramach tej ekspansji firma zainwestuje 12 886 crore INR, aby zwiększyć moce produkcyjne zakładu o 22,6 mln ton rocznie.

Więcej informacji o raporcie rynku cementu GCC

W swoim najnowszym raporcie Future Market Insights przedstawia bezstronną analizę rynku cementu w GCC, dostarczając dane historyczne z lat 2017-2021 i prognozy statystyczne na okres 2022-2032. Aby zrozumieć potencjał globalnego rynku, wzrost, zakres i segmentację rynku na podstawie Rodzaj produktu, zastosowanie końcowe i kraj.

READ  Polska otwiera nową morską drogę wodną, ​​aby zmniejszyć zależność od Rosji

Kliknij w link poniżej On kupuje ten raport@ https://www.futuremarketinsights.com/checkout/15694

lista treści

1. Podsumowanie wykonawcze

1.1 Perspektywy rynkowe

1.2 Trendy po stronie popytu

1.3 Trendy po stronie podaży

1.4 Mapa drogowa technologii

1.5 Analiza i rekomendacje

2. Przegląd rynku

2.1. Pokrycie rynku/ocena

2.2. Definicja rynku / zakres / ograniczenia

2.3 Analiza SWOT dla cementu

2.4 Specyfikacje typu produktu

2.4.1. Jakość

2.4.2. Opakowania

3. Główne trendy rynkowe

3.1. Główne trendy wpływające na rynek

3.2 Trendy w zakresie innowacji/rozwoju produktów

Czytaj więcej spis treści…

O FMI – Chemikalia i materiały

Dział Chemicals and Materials firmy FMI zapewnia znakomitą i dokładną analizę przemysłu chemicznego i materiałowego. Ten kompleksowy zakres obejmuje towary, masowe, specjalistyczne i petrochemiczne, a także zaawansowane materiały, kompozyty i nanotechnologię, ze szczególnym uwzględnieniem „zielonych alternatyw, recyklingu, rozwoju technologii odnawialnych, oceny podaży i popytu oraz handlu”. służyć jako punkt odniesienia dla wskazówek rynkowych dla producentów chemikaliów i instytucji badawczych, partnerów handlowych i agencji rządowych do opracowania „Droga naprzód”.

Zapoznaj się z powiązanymi raportami badawczymi z działu Chemicals Market Insights

Wielkość rynku cementu włóknistego: Rynek cementu włóknistego według surowca, zastosowania, użytkownika końcowego i regionu – prognoza 2022 – 2032

udział w rynku zielonego cementu: Rynek zielonego cementu: Globalna analiza branżowa 2012 – 2016 i ocena możliwości; 2017 – 2027

Połącz się z trendem na rynku cementu: Cement Market Connection: Global Industry Analysis 2012 – 2016 i Opportunity Assessment; 2017 – 2027

Analiza rynku płyt cementowych: Rynek płyt cementowych według typu konstrukcji, typu, zastosowania i regionu – prognoza 2022 – 2032

Perspektywy rynku oczyszczonego kwasu tereftalowego (PTA): Rynek oczyszczania kwasu tereftalowego (PTA) według aplikacji, użytkownika końcowego i perspektyw regionalnych – 2022 do 2032

Informacje o Future Insights, Inc.

Future Insights, Inc. jest certyfikowaną przez ESOMAR firmą konsultingową zajmującą się badaniami biznesowymi i badaniami rynku, członkiem Greater New York Chamber of Commerce z siedzibą w Delaware, USA. Laureaci nagrody Clutch Leaders Award 2022 w oparciu o wysokie wyniki klientów (4,9/5), współpracujemy z globalnymi organizacjami na ich drodze do transformacji biznesowej i pomagamy im w realizacji ich ambicji biznesowych. 80% największych firm z listy Forbes 1000 to nasi klienci. Obsługujemy globalnych klientów we wszystkich wiodących segmentach rynku i specjalizujemy się we wszystkich głównych branżach.

READ  Nowy pakiet sankcji ze strony Unii Europejskiej zostanie przyjęty w ciągu najbliższych dwóch miesięcy

Kontakt my:

Future Insights, Inc.
1602-6 Wieża Zatoki Jumeirah X2,
Numer części: JLT-PH2-X2A,
Jumeirah Lakes Towers, Dubaj,
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Zapytania dotyczące sprzedaży: [email protected]