Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oceny — 10 najlepszych tygodni Netflix 12 września: najlepsze angielskie listy „Cobra Kai” i „End of the Road”

Oceny — 10 najlepszych tygodni Netflix 12 września: najlepsze angielskie listy „Cobra Kai” i „End of the Road”10 najlepszych tygodni 12 września: najlepsze angielskie listy „Cobra Kai” i „End of the Road”

Cobra Kai uderza ponownie, ponieważ sezon 5 pozostaje na szczycie angielskiej listy telewizyjnej z 95,55 milionami obejrzanych godzin. Jako najczęściej oglądany tytuł w tym tygodniu, dramat akcji pojawił się w pierwszej dziesiątce w 83 krajach. Szkoła powraca w sesji z drugim sezonem Fate: The Winx Saga. Z 48,96 milionami obejrzanych godzin serial wprowadził fanów w emocjonalną spiralę i sprawił, że chcą więcej. Pierwszy sezon The Crown nadal dominował na liście, przesuwając się na trzecie miejsce z 40,79 mln obejrzanych godzin, podczas gdy drugi sezon serialu wszedł na listę z 16,67 mln obejrzanych godzin. Devil In Ohio trzyma fanów w napięciu, ponieważ serial obejrzano przez 29,3 miliona godzin. Abby, Tilda i Juan to bohaterowie, o których nie wiedzieliśmy, że są nam potrzebni. Niedoskonałości obejrzały dodatkowe 35,02 mln godzin. Reżyserka Skye Burgman (Dziewczyna na zdjęciu, Ona właśnie zabiła mojego tatę) powraca z serialem dokumentalnym Grzechy naszej matki, który zadebiutował na liście z liczbą 24,39 miliona obejrzanych godzin. Widzowie zakochali się w Jarretcie, Ayannie, Dipty, Shane i Natalie dzięki specjalnym odcinkom po zmianie z drugiego sezonu Love is Blind z 14,37 milionami obejrzanych godzin. Stranger Things wylądowało na dziewiątym miejscu z 13,48 milionami godzin oglądania. The Sandman zamknął listę, oglądając 12,22 mln godzin.

Widzowie nie odeszli od End of the Road, ponieważ thriller znalazł się na pierwszym miejscu na angielskiej liście filmów z 27,19 milionami godzin oglądania i znalazł się w pierwszej dziesiątce w 90 krajach. W Do Revenge reżyserka i scenarzystka Jennifer Kaiten Robinson daje fanom świeże spojrzenie na dramat o zemście nastolatków z lat 90. Z udziałem Camili Mendes i Mayi Hawke, burzliwa czarna komedia Ian Hitchcock znalazła się na liście z 26,67 milionami obejrzanych godzin. Fani uciekli do Włoch z miłością w willi. rom-com odnotował 8,87 miliona godzin oglądania. Me Time połączył widzów, ponieważ komedia Przyjaciel obejrzano przez 7,91 miliona godzin. Złowieszczy film, z udziałem Hugh Bonneville, I Came By, nadal zachwycał fanów, oglądany przez 7,36 miliona godzin.

READ  11 czarnych teczek i portfeli dodaje natychmiastowego stylu

Koreański faworyt sprawiał, że fani wracali po więcej. Koreański thriller Narco-Saints wspiął się na listę nieanglojęzycznych programów telewizyjnych, zajmując pierwsze miejsce z 62,65 milionami obejrzanych godzin. Koreańska drama Extraordinary Attorney Woo obejrzała 21,97 miliona godzin, koreańska drama Little Women obejrzała 12,96 miliona godzin, a dramat K Alchemia of Souls z 10,89 milionami obejrzanych godzin, wszystkie pozostają na liście. Tymczasem meksykański thriller Dziennik żigolak obejrzano przez 34,41 mln godzin, a meksykański dramat High Heat obejrzano przez 16,21 mln godzin. Na liście nowych seriali znalazły się: meksykański dramat El Rey, Vicente Fernández (22,71 mln obejrzanych godzin), norweski limitowany serial The Lørenskog Disappearance (16,04 mln obejrzanych godzin) oraz japońskie anime Cyberpunk Edgerunners (14,88 mln obejrzanych godzin).

Drugi tydzień francuski dramat Bez granic znalazł się na szczycie listy filmów nieanglojęzycznych z 25,49 milionami obejrzanych godzin. Duński thriller Loving Adults został obejrzany przez 4,9 miliona godzin i przesunął się na dziewiąte miejsce na liście „Najbardziej popularnych”. Fani gromadzili się na nowych tytułach, w tym dramacie włoskim Szkoła katolicka, dramacie polskim Broad Peak, dramacie indyjskim Jogi i japońskim anime Drifting Home, które pojawiły się na liście.

Aby pobrać 10 najlepszych zasobów, odwiedź Top10.netflix.com.