Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Obywatele Hongkongu, Chorwacji, Holandii, Portugalii i Polski mogą otrzymać wizę do Kanady dzięki Canada Visa Online

komunikat prasowy

Opublikowano 30 marca 2023 r

Odkrywanie opcji wizowych dla obywateli Hongkongu, Chorwacji, Holandii, Portugalii i Polski w celu podróży lub imigracji do Kanady jest teraz łatwiejsze, ponieważ Kanada oferuje szereg opcji wizowych dla obywateli Hongkongu, Chorwacji, Holandii, Portugalii i Polski, którzy chcą podróżować lub imigrować do Kanady.

Obywatele Hongkongu, Chorwacji, Holandii, Portugalii i Polski, którzy chcą odwiedzić Kanadę w celach turystycznych, biznesowych lub rodzinnych, mogą ubiegać się o wizę turystyczną. dni w celach turystycznych, biznesowych, tranzytowych lub medycznych. Wiza eTA Canada z tych krajów nie jest opcjonalna, ale obowiązkowym wymogiem dla wszystkich obywateli podróżujących do kraju na krótkie pobyty. Przed podróżą do Kanady podróżny musi upewnić się, że paszport jest ważny co najmniej trzy miesiące po przewidywanej dacie wyjazdu.

Jeśli masz ofertę pracy od kanadyjskiego pracodawcy, możesz ubiegać się o pozwolenie na pracę. Wiza ta umożliwia podjęcie pracy w Kanadzie przez określony czas, a jeśli obywatel zostanie przyjęty do kanadyjskiej instytucji edukacyjnej, może ubiegać się o pozwolenie na naukę. Wiza ta umożliwia również obywatelowi studiowanie w Kanadzie na czas trwania kursu.

the Wiza do Kanady dla obywateli Hong Kongu I Wiza do Kanady dla obywateli PolskaI Wiza do Kanady dla obywateli HolandiiI Wiza do Kanady dla obywateli Portugalii I Wiza do Kanady dla obywateli Polski Składa się z internetowego formularza zgłoszeniowego, który można wypełnić w mniej niż pięć (5) minut. Konieczne jest, aby wnioskodawcy wpisali na stronie paszportu informacje, dane osobowe i swoje dane kontaktowe, takie jak adres e-mail, adres i dane dotyczące zatrudnienia. Kandydaci muszą być w dobrym stanie zdrowia i nie mieć przeszłości kryminalnej.

O wizę do Kanady dla podróżujących można ubiegać się online na tej stronie internetowej, a wizę do Kanady można uzyskać online za pośrednictwem poczty elektronicznej. Osoby z tych krajów, które chcą wyemigrować do Kanady na stałe, mogą ubiegać się o wizę na pobyt stały. Wiza ta umożliwia zamieszkanie i pracę w Kanadzie na stałe, a także otwiera drogę do uzyskania kanadyjskiego obywatelstwa.

READ  ASI ogłasza zwycięzców Promocji Prestiżowych Doradców 2022

Należą do nich wizy turystyczne, pozwolenia na pracę, pozwolenia na naukę i wizy na pobyt stały. Każda wiza ma swoje własne kryteria kwalifikacyjne i wymagania dotyczące dokumentów uzupełniających, dlatego zaleca się skonsultowanie się z wykwalifikowanym konsultantem imigracyjnym lub prawnikiem, który przeprowadzi Cię przez proces składania wniosku.

Aby ubiegać się o którąkolwiek z wyżej wymienionych wiz, musisz spełnić kryteria kwalifikacyjne i złożyć dokumenty potwierdzające.

Połączenie z mediami
Nazwa firmy: Wiza do Kanady online
osoba kontaktowa: obsługuje
e-mail: Wyślij e-mail
naród: Kanada
strona internetowa: www.canada-visa-online.org