Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Obsada, spekulacje fabularne, fabuła i wszystko, co wiemy do tej pory

Obsada, spekulacje fabularne, fabuła i wszystko, co wiemy do tej pory

365 dni, które było jednym z najlepszych streamowanych thrillerów akcji na Netfliksie, to polski film, który od 2020 roku jest dostępny w serwisach streamingowych Netflix. Ujawniono, że w serii filmów jest wiele pomysłów. Adaptacja serii książek o tym samym tytule. Film został uznany za jeden z najlepszych polskich filmów erotycznych, udostępnionych szerokiej publiczności w poprzednich latach.

Warto zauważyć, że polski thriller streamingowany na Netflix jest reżyserowany przez reżyserkę i scenarzystkę Barbarę Białwas, która dorastała w Polsce i Thomasa Mendesa. Dla fanów, debiut pierwszego rozdziału filmu został udostępniony publicznie, gdy Netflix ustalił wstępną datę premiery 07 czerwca 2020 roku. W tym miesiącu film obejrzało wielu widzów na całym świecie. Nastąpiło to po tym, jak film trafił do kin w Polsce 7 lutego 2020 roku.

365 dni 4 data premiery

Wraz z udostępnieniem szerokiej publiczności trzeciej części polskiego thrillera pod tytułem „Następne 365 dni” pojawiły się doniesienia o kontynuacji. Trzecia część polskiego filmu 2020, „365 dni”, trafiła na Netflix w 2022 roku. Po premierze ustawiła się długa kolejka fanów „Następnych 365 dni”, którzy czekali na oficjalne informacje o kolejnej części film.

Dla tych fanów poinformowano, że Netflix nie był jeszcze w stanie ogłosić oficjalnych dat premiery „365 dni 4” na platformie. Oznacza to, że platforma nie potwierdziła, czy powstanie czwarta część 365 dni. Z tego powodu fani „365 dni” na całym świecie będą musieli trochę poczekać na informacje o nadchodzącym wydaniu.

Omówienie filmu 365 dzień 4 i kontynuacji

film 365 dni
Seria filmów Trylogia 365 dni
naród Polska
Oparte na Trylogia książek 365 dni
autor Blanka Lipińska
Ważny 50 twarzy Greya
Typ Dramat, suspens
W reżyserii Barbary Białoas i Thomasa Mendesa
wydany 07 lutego 2020
Netflix część 1: 365 dni 07 czerwca 2020 r
Netflix, część druga: 365 dni — ten dzień 27 kwietnia 2022 r
Netflix, część 3: Następne 365 dni 19 sierpnia 2022 r
Data premiery części 4 Netflix DO USTALENIA
suma suma Ponad 9 milionów dolarów amerykańskich
amfiteatr 3 najlepsze filmy oglądane w serwisie Netflix (wiele krajów)

Historia 365 dni 4 domysły

Cykl filmów „365 dni” w reżyserii polskich scenarzystów, Tomasza Mendesa i Barbary Białwas dla platformy OTT, Netflix. Mówi się, że inspiracje i pomysły zaczerpnięte z scenariusza filmu zaczerpnięto z powieściowej trylogii. Ta trylogia powieściowa została napisana przez polskiego autora, znanego również jako Blanka Lipińska. W przypadku pierwszej części filmu historia została oparta na pierwszej powieści, zatytułowanej „365 dni”.

READ  Dzień Ojca okryty w Great Northern Warehouse

Po tej części pojawiły się dwie kolejne kontynuacje: część druga, zatytułowana 365 dni: ten dzień, zaczerpnęła swoje pomysły z drugiej powieści „Dziesięć tuzinów”. Następnie powstała trzecia część filmowego cyklu, zatytułowana „Następne 365 dni” na podstawie powieści „Kolejne 365 dni”. W opowiadaniu główna bohaterka, młoda kobieta z Warszawy, po bezdusznym romansie zakochuje się w sycylijskim mężczyźnie. Tą kobietą jest Laura, która poznaje Sycylijczyka z przestępczej rodziny Torricelli, znanej jako Massimo Torricelli.

365 dni 4 teorie spiskowe

Seria 365 dni: Trylogia opowiada o młodej kobiecie (Laura), która jest w nieszczęśliwym związku w Warszawie ze swoim chłopakiem (Martin). W dniu swoich urodzin Laura i Martin postanawiają pojechać do Włoch, gdzie Laura zostaje porwana podczas jej urodzinowych obchodów. Później okazuje się, że Laura została porwana przez nowego szefa sycylijskiej rodziny mafijnej, rodziny Torricelli, znanej w serialu jako Massimo. Aby dodać do tego, Massimo zaczyna teraz opowiadać o swojej przeszłości, kiedy stracił ojca.

Massimo ujawnił, że szukał Laury przez wiele lat, w wyniku czego po jej odnalezieniu porwał ją. Dodaje, że Laura pozostanie z nim uwięziona przez rok (lub 365 dni), mając nadzieję, że Laura w końcu zakocha się w Massimo. Większość zdjęć do całej serii kręcono w Warszawie, Nebulomys i Krakowie w Polsce. Premiera kinowa w Polsce miała się odbyć 7 lutego 2020 roku i zarobiła 9 milionów dolarów.

365 dni 4 przewidywana obsada

Jeśli chodzi o premierę filmu, spodziewano się, że w nadchodzących miesiącach nie będzie kolejnej kontynuacji 365 na 4. Wynika to z faktu, że Netflix nie ogłosił, że przedłużenie 365 dni, część 4, nie zostało jeszcze ogłoszone, a zatem nie ma oficjalnej daty premiery. Jedną ze spekulacji na temat fabuły filmu 365 dni 4 było to, że Laura wybierze między Massimo i Nacho, po tym, jak trzecia część jej biegu zakończyła się z Massimo na plaży.

READ  Lost Signals ukaże się 12 lipca na iOS i Androida przez Netflix Games wraz z wersjami na PC i konsole — TouchArcade

Inne spekulacje w fabule 365 na 4 sugerowały, że nadchodząca kontynuacja może również dotyczyć ślubu Domenico i Olgi, których związek jeszcze nie rozkwitł w filmie. W czwartym 365 Days obsada pozostaje następująca: Anna Maria (w roli Laury), Michele Morrone (w roli Massimo), Bronisław Wrocławski (w roli Mario), Magdalena Lambarska (w roli Olgi), Mateusz (w roli Dor Martina) i Natasza. Urbańskiej (grana przez Annę).