Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Objawy NENT Dystrybucja ViaPlay z UPC |

28 lipca 2021

Nordic Entertainment Group (Grupa NNT) i polski operator telewizji kablowej UBC podpisały wieloletnią umowę dystrybucyjną, aby udostępnić klientom UFC usługę przesyłania strumieniowego Viaplay NFT Group.

Viaplay Originals, wraz z najlepszymi grami na żywo, takimi jak międzynarodowe filmy i seriale, treści dla dzieci i piłka nożna Bundesligi, zadebiutuje w Polsce 3 sierpnia wraz z Formułą 1. Wkrótce zostanie ogłoszona data uruchomienia usługi dla klientów UBC.

ViaPlay będzie dostępny dla nowych i obecnych klientów UBC z atrakcyjnymi reklamami na różnych telewizorach. Wi-Fi jest również dostępne jako dodatkowa subskrypcja, a aplikacja Wi-Fi zostanie szybko zintegrowana z odbiornikiem telewizyjnym 4K UBC. Należąca do Liberty Global firma UBC zajmuje się dystrybucją usług telewizyjnych, usług szerokopasmowych, telefonów i telefonów komórkowych dla polskich klientów. .

Kim Poder, dyrektor generalny Grupy NENT, skomentował: „Cieszymy się, że możemy współpracować z UBC, aby udostępnić ViaPlay ponad milionowi domów w całej Polsce. Jeśli chodzi o wiodącą pozycję rynkową UBC na obszarach miejskich, ta umowa stanowi uzupełnienie naszych innych partnerstw w tym kraju. na obszarach miejskich. Odwiedzający w Polsce mają na co czekać z ViaPlay, są też dodatkowe oferty dostaw. ”

Bocton Bukurey, Chief Marketing Officer, UBC Polska, dodał: „Nasze partnerstwo z Grupą NENT pokazuje nasze długoterminowe zaangażowanie w integrację najwyższej jakości treści i dostarczanie najlepszych wrażeń rozrywkowych na rynku. Cieszymy się, że mamy dostęp do zawartości gier premium dla naszych klientów, między innymi: Bundesligi, Ligi Europejskiej UEFA i Ligi Konferencyjnej UEFA, a także Premier League od 2022 roku, aby przyczynić się do silnego wprowadzenia pola w Polsce . ”

READ  Polska rozwija się z niemieckim projektem spinoffu węgla