Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Obejrzyj zwiastun nowego filmu „Chrissie Hynde śpiewa z Bobem Dylanem”

Jutro to długi czas: Chrissy Hyndy śpiewa Boba Dylana, Nowy 90-minutowy film dokumentalny z panią Pretenders powietrze po raz pierwszy W USA w środę o 20:00 czasu wschodniego w AXS TV.

Zwiastun filmu możecie obejrzeć poniżej.

„W rock’n’rollu są zasady, ale nie ma zasad” – mówi Hynde w klipie. “Moja wersja rock and rolla bardzo różni się od czyjejś innej. Dla mnie to było anty-establishment – wyrażanie siebie, robienie swoich rzeczy, sprzeciwianie się establishmentowi. Dla mnie osobiście to nie było nic innego. Nie było żadnej zasady ”.

Film podąża za okładkami jej wcześniejszych projektów, Stojąc w drzwiach: Chrissie Hynd śpiewa Boba Dylana. Początkowo zacząłem nagrywać piosenki jako część pliku Seria Youtube Został wypuszczony z gitarzystą Pretenders, Jamesem Walbourne, zainspirowanym epickim „Murder Most Foul” Dylana z LP 2020. Wyboiste i hałaśliwe drogi.

„Właśnie wyszedłem z tego ponurego nastroju” – powiedział Heindy, gdy po raz pierwszy usłyszał 17-minutową piosenkę. Podczas gdy ona i Walbourne kontynuowali dodawanie własnych zwrotów akcji do utworów, Seria Dylan Lockdown ewoluować w Stań w wejściu. „Dla mnie wiele z tego to medytacja” – dodała. „Ty tak jakby to przekazujesz”.

Wyreżyserowane przez Michaela Nunna i Williama Trevitta, Jutro to długi czas Zawiera ekskluzywne wykonania wszystkich dziewięciu utworów z LP – w tym „Sweetheart Like You” z zwiastuna. Dokument został pokazany w brytyjskim Sky Arts w maju zeszłego roku, w dniu, w którym Dylan skończył 80 lat.

100 najlepszych albumów rockowych lat 80.

UCR przygląda się chronologicznie 100 najlepszym albumom rockowym lat 80-tych.

Dlaczego więcej ludzi nie lubi tego albumu Boba Dylana?

READ  Przewodnik po prezentach świątecznych dla obsesyjnej popkultury w Twoim życiu