Oak Hill wstrząsa Polską w drugiej połowie

9 października – Polska – Caden Thompson pobiegł na 233 jardy i zdobył cztery punkty przyziemienia, aby strzelić Oak Hill obok Polski 35-20 w meczu piłki nożnej klasy D w piątek wieczorem.

Thompson trafił tylko 169 jardów w pierwszej połowie, kiedy Raiders (4-1) biegli na 253 jardy, nie zdobywając żadnych jardów.

„Przyszliśmy z celem, aby ustanowić grę biegową” – powiedział trener Oak Hill Chad Stowell. „W ostatnim meczu dużo rzucaliśmy piłką”. „Myśleliśmy, że prawdopodobnie będą na to gotowi, kiedy zaatakowaliśmy Bucksport w powietrzu, więc chcieliśmy stworzyć grę biegową.

„Caden był naszym głównym zawodnikiem przez prawie cały rok, a dzisiejszy dzień był tylko akcentem na torcie naprawdę dobrego wyścigu, jaki miał w ciągu ostatnich czterech tygodni”.

Thompson otworzył wynik z dwujardowym biegiem na otwarciu. Następnie jeźdźcy (1-2) cali krócej zatrzymali go na czwartym miejscu w następnej jeździe.

– W pewnym sensie odnieśliśmy sukces, nie byliśmy do końca pewni, z jaką obroną zamierzają wyjść. Trener miał bardzo dobry pomysł – powiedział Thompson. „Wiesz, zawsze lubimy zacząć biegać, ponieważ na tym opieramy nasz zespół. I sprawdziło się to w dzisiejszym meczu”.

Polska odpowiedziała ruchem przyziemienia, który skierował obrońcę domu Lagana Odriskola na 10 jardów. Dwupunktowe podanie nie powiodło się i utrzymało Oak Hill prowadzenie 7-6.

Drużyny wymieniły się próbami zdobycia bramki, a Tiger Hopkins (115 jardów) strzelił z 10 jardów dla Oak Hill i Isaaca Fifielda z Polski, którzy zdobyli wynik 14-12.

Drugie przyłożenie Thompsona z 30 jardów dało Raiders prowadzenie 20-12 w pierwszym inningu.

Pchnięcie kawalerii, które odpowiedziało na drugie uderzenie Thompsona, było trzema kolejnymi niekompletnymi próbami Huntera Gibsona, któremu za każdym razem udaremniał Brandon Giguer.

„Hunter jest naprawdę dobrym sportowcem, Hunter Gibson tam jest” – powiedział Stowell. „Jest dobrym sportowcem we wszystkich dyscyplinach sportowych i jesteśmy przeciwko niemu we wszystkim tutaj. Wiedzieliśmy, że będą próbowali z nim atakować. Brandon został pokonany na początku gry i myślę, że dokonał korekty. jego pewność siebie rosła. Był dla nas dobrym kącikiem „przez cały rok”.

READ  Ustawodawcy amerykańscy odwiedzają Polskę, apelują o pomoc wojskową Ukrainy

Polska otworzyła drugą połowę podaniem O’Driscolla na 32 jardy do Huntera Gibsona. Para zremisowała z dwupunktową konwersją, a O’Driscoll rzucił głowę i wrócił do strefy końcowej po fałszywej dostawie, remisując grę 20-20.

„Myślę, że to (przepustka) była ogromna”, powiedział trener reprezentacji Polski Guus LeBlanc. „To znaczy, myślę, że to daje nam inny wymiar”. „Na początku sezonu, kiedy straciliśmy naszego początkowego rozgrywającego (Sam Loos), byliśmy prawie drużyną wroga. Ale nie mamy koni, aby przetrwać. Więc wiemy, że będziemy musieli ewoluować w drużynę biegacza. Pracowaliśmy nad tym i jest to jeden z naszych pierwszych kroków. Myślę więc, że nawiązanie tych kontaktów było dla nas naprawdę ogromne i po prostu musimy zrobić ich więcej, to wszystko.

Thompson miał dwa przyłożenia w czwartej kwarcie, z 6 i 4 jardów, aby uzupełnić wynik. Gigure zdobył trzy dodatkowe punkty w grze, a Hopkins dodał dwupunktowy bieg w próbnym PAT Hold.

„Czułem się naprawdę dobrze zebrać lód w meczu w ostatniej sekundzie”, powiedział Thompson o czwartym TD przed 14:30. – A potem Ramon (Spearman) w końcu wszedł i strzelił prawdziwego gola (przechwytywanie blefu Gibsona). (Ale) dobrze było strzelić ostatniego gola.

Thompson, który miał 30 gondoli, powiedział, że chce biegać tak fizycznie, jak to możliwe, i zauważył, że Stowell dawał mu przerwy po długich biegach.

„Chciałem dotrzeć do strefy mety tak często, jak tylko mogłem” – powiedział Thompson.

The Conquerors zakończyli z 423 jardami rozpędu na 71 koncertach, podczas gdy Jackson Arbor musiał wykonać tylko jedną ze swoich czterech prób podania, co było przyłożeniem 14 jardów z Maverickiem Swannem w czwartej kwarcie.

„To, co naprawdę nas dziś boli, to nasz sprzęt” – powiedziała LeBlanc. „To był dla nas problem, wiemy o tym i jest to podstawowa umiejętność, nad którą musimy dalej pracować. Ale byłem zadowolony z dzieci, ponieważ walczyły i osiągnęliśmy dobry wynik. Ale to błędy i brak przetwarzania, który moim zdaniem boli najbardziej”.

READ  Kursy na Mistrzostwa Świata 2022, strzały, sety, remis: ekspert ujawnia najlepsze zakłady, najlepsze podkłady, strzały z dystansu w plecy

Polska pobiegła zaledwie 22 jardy na 15 trenerach, w tym zaledwie 3 jardy w drugiej połowie. O’Driscoll miał 6 lat za 18 podań na 117 jardów, ale nic po przejściu przyziemienia do Gibsona.