Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

O której jest transmisja na żywo z Gran Turismo 7 na Sony PlayStation?

Kiedy jest stan gry? Jakie są daty i godziny następnego stanu gry PlayStation? State of Play to regularnie zaplanowany program Sony, nadawany na żywo z przerwami przez cały rok. Każda z nich skupia się na innych rzeczach — czasami na wyłączność na PS5 i PS4, innym razem na tytułach innych firm, a czasami tylko na jednej grze. Tym razem skupiamy się na Gran Turismo 7. Ale kiedy nastąpi następny stan rzeczy? W tym przewodniku przedstawimy wszystkie szczegóły potrzebne do dostrojenia.

Stan aktualny: kiedy jest transmisja na żywo z gry Gran Turismo 7 na Sony PlayStation?

Jaka data i godzina są aktualne? Sony ogłosiło, że kolejny State of Play odbędzie się w dniu Środa, 2 lutego 2022. Aby zapoznać się z pełnym podziałem stref czasowych, zobacz poniżej:

Środa, 2 lutego 2022

  • Ameryka północna: 14:00 PST / 15:00 MST / 16:00 CST / 17:00 EST
  • Wielka Brytania/Ire: 22:00 GMT
  • Europa: 23:00 CET / 12:00 EET
  • Azja/Oceania: 7:00 JST / 6:00 AWST / 9:00 AEDT

Stan gry: gdzie możesz obejrzeć następną transmisję na żywo z gry Gran Turismo 7 na Sony PlayStation?

Będzie można obejrzeć kolejny stan gry na oficjalnej stronie Sony Youtube oraz Skurcz konta, za pośrednictwem odpowiednich linków. Będziesz także mógł oglądać razem z nami tutaj Naciśnij kwadrat, ponieważ prowadzimy program za pomocą bloga i czatu na żywo. Dołącz do nas!

Oczywiście, jeśli nie możesz oglądać na żywo stanu gry, możesz być pewien, że przedstawimy wszystkie istotne wiadomości, abyś mógł nadrobić zaległości później.

READ  Ratchet i Clank byli świetni, ale co dalej z PS5?

Stan aktualny: jakie gry będą pokazywane lub ogłaszane?

W następnym stanie rzeczy skupimy się na: Gran Turismo 7 i tylko Gran Turismo 7. Nie będzie żadnych ogłoszeń zewnętrznych ani własnych: to tylko Gran Turismo 7. Powtarzam, to transmisja na żywo Gran Turismo 7 — możesz winić tylko siebie, jeśli oczekujesz czegoś więcej. To powiedziawszy, powinieneś spodziewać się mnóstwa nowych materiałów z rozgrywki, trybów, ujawnień samochodów i wielu innych. Możliwe wsparcie dla PSVR2 może również zostać potwierdzony.

Stan aktualny: jak długo potrwa transmisja na żywo z gry Gran Turismo 7 na Sony PlayStation?

Pokaz o stanie gry potrwa ponad 30 minutwedług Sony.


Nie możesz się doczekać kolejnej transmisji na żywo ze Stanu gry? Czego masz nadzieję dowiedzieć się o Gran Turismo 7 podczas prezentacji? Spekuluj w komentarzach poniżej.