Wszyscy z niecierpliwością czekamy na to, aby nasze nadgarstki pojawiły się w Google i na nowo wymyśliliśmy system operacyjny Wear OS firmy Samsung (a może na odwrót?), a gdy czekamy To może się wkrótce skończyćMamy już zajawkę na nadchodzący system operacyjny, dzięki wydaniu przez Google zaktualizowanego Sklepu Play dla urządzeń do noszenia.

Użytkownik Reddita Wczoraj otrzymałem zaktualizowany interfejs użytkownika, który pasuje do podglądu Wear 3.0 znalezionego w emulatorze Android Studio.

szczyt: Stary projekt. niższy: nowy styl. Kino: 9 do 5 Google

Czas jest teraz widoczny u góry każdego ekranu, dzięki czemu zegarek może wykonywać swoje podstawowe funkcje bez względu na to, na co patrzysz.

Pozycje menu pojawiają się teraz na karcie zamiast białego tekstu na czarnym tle. To moja ulubiona zmiana, ponieważ sprawia, że ​​elementy wyróżniają się z tła i łatwo jest zobaczyć, gdzie je kliknąć. Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z Galaxy Store na zegarku Tizen, brzmi to znajomo i ma sens Biorąc pod uwagę partnerstwo Samsunga i Google.

Zniknęła również zieleń, którą wymyśliliśmy, aby skojarzyć ją ze Sklepem Play, z wyraźnymi białymi przyciskami. Rozrósł się również, a przycisk „Otwórz aplikację” wypełnia teraz całą szerokość ekranu.

Wear OS 3.0 może zostać wydany już w sierpniu, kiedy Samsung wprowadza serię Galaxy Watch4 Watch. W miarę zbliżania się tej daty prawdopodobnie zobaczymy aktualizację innych aplikacji na ten wielki dzień.