entertainment

Nowy program Polsatu. “Rolnik szuka żony” Czy to będzie konkurs?

Spektakl „Rolnik szuka żony” od kilku lat cieszy się niespotykaną popularnością w polskiej telewizji. Nic dziwnego, że Polsat zdecydował się na zakup zagranicznego formatu nieco podobnego do TVP.

Telewizja Polsat współpracuje z Constantin Entertainment Polska nad polską wersją reality show Country Life. W programie weźmie udział od 14 do 25 kobiet i mężczyzn w wieku od 20 do 55 lat, którzy będą mieszkać na farmie. Będą odizolowani od świata zewnętrznego, a ich celem będzie nawiązywanie ze sobą relacji, uczestniczenie w zadaniach kondycyjnych, a także angażowanie się w pracę na farmie.

Główną opinią uczestników „życia na wsi” będzie przetrwanie w trudnych warunkach i pokonanie innych uczestników w pojedynkach. Zwycięzca finałowego pojedynku wygra licytację z nagrodą pieniężną.

Krajowe kopie pokazu zostały wyprodukowane w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. W Wielkiej Brytanii, Brazylii, Kolumbii, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Grecji, Włoszech, Norwegii, Szwecji, Portugalii i Turcji.

Jak podaje Wirtualnemedia.pl, program „Życie na wsi” będzie emitowany wiosną przyszłego roku.

READ  Nowa fundacja stara się pomóc polskiemu ruchowi na rzecz praw gejów, Rosyjskiemu Kościołowi Katolickiemu Nobel, Olga Tokarczuk Holland

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment