Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowy proces dla osób szczepionych za granicą – imigracja

Polska: Nowy proces dla osób szczepionych za granicą

Aby wydrukować ten artykuł, musisz być zarejestrowany lub zalogowany na Mondaq.com.

Ważne punkty

  • Polski rząd umożliwi uprawnionym osobom uzyskanie unijnego certyfikatu szczepionki Digital Covit-19

Przegląd

Rząd Polski Pozwoli Osoby zaszczepione poza granicami Polski zostaną zarejestrowane w Polskim Systemie e-Zdrowia. Od 22 grudnia 2021 r. będzie dotyczyć wszystkich obywateli Polski i cudzoziemców dopuszczonych do udziału. Narodowy Program Szczepień, Osoby, które zostały zaszczepione poza Polską w celu uzyskania unijnego certyfikatu szczepienia COVID-19. Osoby te muszą być w pełni zaszczepione w UE (w tym osoby otrzymujące dawkę przypominającą) Zatwierdzona szczepionka lub zatwierdzona szczepionka Przez polski rząd. Aby uzyskać więcej informacji o wymaganych dokumentach i kwalifikacjach, kliknij tutaj Tutaj.

Jakie są zmiany?

Polski rząd zezwoli kwalifikującym się osobom, które otrzymały szczepionkę zatwierdzoną poza Polską, na zarejestrowanie się w celu uzyskania unijnego certyfikatu szczepień Digital Govt-19 za pośrednictwem polskiego systemu e-Zdrowia. Umożliwi to wykwalifikowanym osobom łatwe podróżowanie między Polską a innymi krajami UE.

Patrząc w przyszłość

Kontynuuj sprawdzanie polskiego rządu Stronie internetowej Dalsze aktualizacje i informacje znajdują się na stronie ambasadora.

Treść tego artykułu ma stanowić ogólny przewodnik po temacie. Uzyskaj specjalistyczne porady dotyczące Twojej konkretnej sytuacji.

Popularne artykuły: Imigracja z Polski

Dostęp do statusu osoby osiedlonej i świadczeń państwowych

Adwokaci imigracyjni w Richmond Chambers

W sprawie Fratila i innego przeciwko Sekretarzowi Stanu ds. Pracy i Emerytur [2021] UKSC 53, Sąd Najwyższy orzekł, że osoby posiadające status osiedleńca w ramach unijnego planu osiedlenia…

Czym jest urlop poza przepisami imigracyjnymi?

Adwokaci imigracyjni w Richmond Chambers

W tym poście przyjrzymy się możliwości udzielenia urlopu na pobyt poza przepisami imigracyjnymi oraz możliwości udzielenia urlopu na czas nieokreślony.

READ  Eye wygrywa w Serbii, Hiszpanii, Argentynie i Polsce

Przewodnik po imigracji do Wielkiej Brytanii

Dixcord Group Limited

Kiedy ludzie mówią o przeprowadzce do Wielkiej Brytanii, wielu woli ubiegać się o „stały pobyt” na początku swojej podróży imigracyjnej do Wielkiej Brytanii.

Zasady imigracyjne: ostatnie zmiany

Prawnicy Russell-Cook

We wrześniu Ministerstwo Spraw Wewnętrznych opublikowało raport dotyczący zmian w przepisach imigracyjnych (HC 617), z których większość weszła w życie w październiku 2021 w różnych terminach.