Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowy polski film na Netflixie. Jaka będzie premiera i kiedy?

„Hiacynt” to kolejny polski film na Netflixie. Tym razem będzie to thriller o tajemniczym zniknięciu dwóch młodych mężczyzn i losie zaangażowanego w sprawę policjanta. Kiedy Hyacinth trafi do Netflixa i czego możemy się spodziewać? Ujawniamy poniżej.

Netflix zapowiada kolejny polski film. Tym razem będzie to thriller „Gwizdanie”.. Film wyreżyserowany przez Piotr Domalewski „Cicha noc” opowie o tajemniczych morderstwach i losie prowadzącego śledztwo policjanta. Kogo zobaczymy i kiedy wyznaczona jest data premiery?

Zobacz też: Najlepszy polski serial na Netflixie. Jakie produkty warto zobaczyć? [LISTA TOP 5]

„Gwizdanie” – nowy polski film na Netflix [OBSADA, FABUŁA]

gwizdanie To kolejna polska produkcja dla Netflixa. Dzieło Sfeira ma miejsce w latach osiemdziesiątych. Robert (grany przez Tomasz Zetek), młody policjant znajduje seryjnego mordercę geja. W trakcie rozwiązywania sprawy poznaje Erica (w tej roli Hubert Mikowski). Postanowiłem wykorzystać tego człowieka jako informatora. Nie zdaje sobie jednak sprawy, jak bardzo ten związek wpłynął na jego życie.

Zobacz też

"Magik": gwiazda "Bridgetnov" Jak Nenneke w drugim sezonie.  Czy znowu będą kontrowersje? [FOTO]

Autorem scenariusza jest Marcin Sesto. W filmie znajdą się: Adriana Szalabka („Love Box”, „Peggy Blues”), Piotr Troy („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, „Procedura”), Hubert Mikowski („Głęboko w lesie”), Thomas Schuchart („Kurier”, „Bodo”), Marek Kaleta („Twarz”, „UV” i Agnieszka Suchora („Cynk”, „Cicha noc”). Producentem filmu jest polska firma Shipsboy.

„Beep” – kiedy premiera nowego polskiego filmu na Netflixie?

Netflix zapowiada premierę „Hiacynta” Jesienią 2021. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Zobacz też: 10 najlepszych programów w serwisie Netflix. Te adresy powinny być teraz wyświetlane. Co jest popularne na platformie?

READ  Podsumowania na żywo Laker 1/30 — Grand Valley Lanthorn

Złóż zeznanie podatkowe i przekaż 1% na rzecz ZET Radio

RadioZET.pl/Netflix Polska