Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowy pakiet Switch OLED zadebiutuje w przyszłym miesiącu

Nowy pakiet Switch OLED zadebiutuje w przyszłym miesiącu

Obraz: Życie Nintendo

Wraz z nadejściem sezonu świątecznego pojawiły się nowe raporty na temat pakietu Switch, który będzie oferowany przez Nintendo. Choć to już kolejna umowa na Mario Kart 8 Deluxe, to w tym roku podobno zastąpi on oryginalny system modelem OLED.

Informacje te pochodzą od Dealabs i zawierają dodatkowe szczegóły wskazujące, że ten pakiet zawiera standardowy kontroler Switch OLED (Neon Red/Neon Blue). Nie rób więc nadziei w wersji specjalnej.

Jeśli chodzi o Mario Kart 8 Deluxe Edition, oczekuje się, że zostanie dołączona jako kod do pobrania i będzie zawierała trzymiesięczne członkostwo Switch Online. Jeśli chodzi o cenę, najwyraźniej będzie ona wynosić od 310 do 349 euro (lub równowartość w regionie) i według ofert sprzedawców detalicznych trafi do sprzedaży w Europie w drugiej połowie listopada.

Nintendo sprzedało obecnie na całym świecie ponad 130 milionów egzemplarzy Switcha. Switch OLED wyraźnie pomógł zwiększyć sprzedaż w całym okresie użytkowania dzięki 7-calowemu wyświetlaczowi OLED, szerokiej regulowanej podstawie, 64 GB pamięci wewnętrznej, ulepszonemu dźwiękowi i nowej stacji dokującej z przewodowym portem LAN.

Jeśli pojawi się aktualizacja dotycząca tego pakietu, poinformujemy Cię o tym. Ale w tej chwili nic nie zostało oficjalnie potwierdzone.

READ  Nowe BMW serii 5: EV i PHEV zauważone po całkowitej zmianie stylizacji