Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowy mod przenosi stolicę Polski do Grand Theft Auto IV

Modder „BartoszBuster” zapowiedział, że Grand Theft Auto IV Polska: Warszawa ukaże się 1 sierpnia. Aby uczcić ogłoszenie, modder udostępnił również zwiastun moda, który możecie obejrzeć poniżej.

Jak sugeruje tytuł, mod ten przenosi stolicę Polski, Warszawę, do otwartej gry Rockstara. Jako Niko Bellic gracze mogą eksplorować otoczenie.

BartoszBuster pracuje nad tą mapą od 2014 roku. Teraz nie wiem, czy doda jakieś niestandardowe zadania, czy nie. Wygląda na to, że będzie to po prostu ogromny obszar do zbadania przez graczy.

Mówiąc o GTA 4, oto kilka innych świetnych modów. Ten mod przywraca wrażenia z gry wieloosobowej i jest koniecznością. Jest też fajny mod, który dodaje pojazdy w grze z lat 1950-1993 i mod do zmiany nazwy Nowego Jorku. Wreszcie, GTA IV Ultimate Beautiful Edition to pakiet modów o pojemności 7,8 GB, który ma na celu ulepszenie grafiki gry.

Zaktualizujemy tę historię za pomocą linku do pobrania, gdy tylko ją otrzymamy. Do tego czasu ciesz się następującym zwiastunem!

Jan Papadopoulos

John jest założycielem i redaktorem naczelnym DSOGaming. Jest fanem gier na PC i bardzo wspiera społeczność moddingową i indie. Przed stworzeniem DSOGaming John pracował w kilku witrynach z grami. Chociaż jest zagorzałym graczem na PC, jego korzenie w grach sięgają do konsol. John kochał konsole 16-bitowe – nadal to robi i uważa SNES za jedną z najlepszych konsol w historii. Platforma PC pokonała go jednak na konsolach. Stało się tak głównie za sprawą 3DFX i jego flagowej karty graficznej z akceleratorem 3D, Voodoo 2. John jest także autorem pracy magisterskiej „The Evolution of PC Graphics Cards”.
Kontakt: E-mail