Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowy laptop Ayn Loki działa z systemem Windows i zaczyna się od 299 USD

Nowy laptop Ayn Loki działa z systemem Windows i zaczyna się od 299 USD

twórca oczu Urządzenie mobilne Odin z systemem Androidwydaje partię tego, co nazywa „najtańszymi” przenośnymi konsolami do gier z systemem Windows do tej pory (przez wąska). Najtańszy pakiet zaczyna się od zaledwie 299 – 100 USD mniej niż 64 GB Steam Deck.

Ain ogłosił wiadomość w Film z YouTube A Serie postów Na Instagramie spójrz, czego możemy się spodziewać po wyglądzie, specyfikacjach technicznych i cenach. Podczas gdy podstawowy Loki Mini za 299 USD jest wyposażony w 64 GB pamięci i układ Intel Alder Lake U, standardowy przenośny Loki ma układ AMD Ryzen 5 6600U z trzema różnymi opcjami pamięci: 64 GB, 256 GB i 512 GB, każdy kosztuje 499 USD i 599 USD . i odpowiednio 699 USD. Loki Max o wartości 799 USD ma ulepszony chipset AMD Ryzen 7 6800U i 512 GB pamięci.

Jeśli nie jesteś zadowolony z ilości pamięci dostarczanej z urządzeniem, możesz dokonać uaktualnienia po jego zakupie. youtube Nauczyłem się Taki Udon że każdy model może być wyposażony w wymienną pamięć masową, co oznacza, że ​​możesz mieć możliwość zwiększenia swojej pamięci, jeśli zacznie brakować miejsca (poprzez wąska).

Z zewnątrz wygląda na to, że Ayn Loki dziedziczy większość swojego projektu od Odina podobnego do Switcha, ale jak wąska Zauważ, że zmienia kolorową grupę przycisków w konfiguracji X, A, B, Y na jednolity czarny lub biały kontur w tej samej kolejności Y, B, A, X, którą znajdziesz na konsoli Xbox. Na spodzie urządzenia znajduje się również port USB-C oraz gniazdo słuchawkowe.

Sądząc po innym z Posty Ain na InstagramieWygląda na to, że Loki ma wystartować jutro o 21:00 czasu wschodniego i prawdopodobnie będzie można go kupić. Z jego strony internetowej. Taki Udon zauważa również, że właściciele Odina mogą uzyskać dostęp do oferty Lokiego po obniżonych cenach, ale nie jest jasne, ile Ayn wystartuje.

READ  Counter-Strike 2 został oficjalnie wydany

Ayn to tylko jedna marka, która próbuje przejąć Steam Deck. Inna firma, Aya New, Udostępnienie pierwszego laptopa do gier na Indiegogo ostatni rok. Od tego czasu wychodzi z Verse New 2 i Verse New SlideOba wyposażone są w układy AMD Ryzen 7 6800U i Radeon 680M iGPU, które na papierze mogą pobić Steam Deck. Aya Neo nie opublikowała jeszcze informacji o cenach tych dwóch modeli, ale prawdopodobnie nie będą one tak przystępne cenowo jak Loki Mini lub podstawowy Steam Deck – większość laptopów Aya Neo kosztuje ponad 1000 USD. Może to jest powód Aya Neo właśnie wypuściła linię Aya Neo Airgama lżejszych laptopów od 549 USD za procesor AMD Ryzen 5 5000U i 128 GB pamięci.