Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowości w Home Video: „All Quiet on the Western Front” 4K Ultra HD + Blu-ray Mediabook Edycja kolekcjonerska

Nowości w Home Video: „All Quiet on the Western Front” 4K Ultra HD + Blu-ray Mediabook Edycja kolekcjonerska

Netflix, we współpracy z Capelight Pictures, ogłosił wydanie filmu „Cisza na froncie zachodnim” w domowych nagraniach wideo. Ta atrakcyjna dwupłytowa edycja limitowana Mediabook Edition zawiera film w wersji 4K UHD i Blu-ray oraz 24-stronicową książeczkę. Film jest zdumiewająco epicką polemiką reżysera Edwarda Bergera, która przedstawia jedne z najbardziej brutalnych i najbardziej brutalnych sekwencji bitewnych w historii. Jednak, podobnie jak w klasycznej powieści z 1929 roku, która ją zainspirowała, koszt ludzki zawsze pozostaje w centrum uwagi filmu. Przeczytaj moją pełną recenzję filmu Tutaj.

Ta doskonała edycja Mediabooka „Cisza na froncie zachodnim” jest dostępna w formacie 4K Ultra HD + Blu-ray od kolekcjonerów Blu-ray. 28 marca 2023 r. Poniżej znajduje się pełne podsumowanie i podział funkcji bonusowych.

Oficjalne podsumowanie:

rok: 2022

ocena: R

długość pokazu: 147 min

W reżyserii: Edwarda Bergera

Rzucić: Felix Kammerer, Albrecht Schach, Aaron Helmer, Moritz Klaus, Edin Hasanovic, Adrian Grunewald, Thibaut de Montalembert, David Streso, Daniel Brühl

Producenci: Malt Gronert, Daniel Dreyfuss, Edvard Berger

Producenci wykonawczy: Daniel Brühl, Thorsten Schumacher, Leslie Patterson, Ian Stockel

scenariusz: Edward Berger, Leslie Patterson, Ian Stockell

Na podstawie powieści Ericha Marii Remarque

Wiosna 1917 roku. Siedemnastoletni Paul Baumer (Felix Kammerer) i jego przyjaciele bardzo pragną wyruszyć na wojnę, mocno pokonać Francuzów i zwycięsko przedostać się do Paryża. Tak fantazjują chłopcy. To jest wojna, którą ich szef obiecał im w porywającym przemówieniu. Z radością, fanfarami i śpiewem odlatuje „żelazna młodzież” – do Cesarza, do Boga i do Ojczyzny.

Ale entuzjazm nie trwa długo. Po przybyciu na front zachodni po kilku dniach marszu. Pada mocno. Rowy zapełniają się i szybko zamieniają w grzęzawisko. Ale Francuzi nie czekają na atak. Płomienie wznoszą się, by oświetlić ziemię niczyją surrealistycznym pięknem. Aż znowu rozpęta się piekło i Francuzi zbombardują okopy.

To, co następuje, przedstawia bezpośrednie doświadczenie Paula i jego towarzyszy, jak początkowa euforia wojenna zamienia się w przerażenie, cierpienie i strach, gdy desperacko walczą o życie w okopach..

Zdobywca 4 Oscarów W tym „Najlepszy film międzynarodowy”, „Najlepsze zdjęcia”, „Najlepsza oryginalna ścieżka dźwiękowa”, „Projektowanie produkcji”.

READ  Przewodnik influencera po strajkach pisarzy i aktorów

Zdobywca 7 nagród BAFTA w tym dla najlepszego filmu, najlepszego reżysera, najlepszego filmu nieanglojęzycznego i najlepszego scenariusza adaptowanego.

Cechy szczególne:

  • 24-stronicowa książeczka
  • tworzenie cech
  • Zwiastun teatralny
  • Zwiastun

the Rozdzielczość 4K UHD Zawiera oryginalny niemiecki (z angielskimi napisami) dźwięk Dolby Atmos dla natywnego Dolby Vision w rozdzielczości 4K dla optymalnej jakości obrazu i dźwięku. Pakiet mediabook jest dostarczany z akcesorium 24-stronicowa książeczka Obejmuje „Dzielenie się niemiecką perspektywą” – rozmowę z reżyserem Eduardem Bergerem oraz „Maszyna śmierci jak nigdy dotąd” – wywiad z historykiem i profesorem Danielem Schönpflugiem na temat tła historycznego Na zachodzie bez zmian.

Opcje językowe i głosowe:

UHD: Dolby Atmos niemiecki, DTS-HD Master Audio 5.1 angielski, Dolby Digital 5.1 francuski, hiszpański, włoski, turecki, polski, ukraiński, czeski, węgierski, hiszpański (Ameryka Łacińska); Audiodeskrypcja Dolby Digital 2.0: niemiecki, angielski, francuski, hiszpański, włoski, hiszpański (Ameryka Łacińska)

Blu-ray: Dolby Atmos niemiecki, DTS-HD Master Audio 5.1 angielski, Dolby Digital 5.1 francuski, hiszpański, włoski, turecki, polski, ukraiński, czeski, węgierski, hiszpański (Ameryka Łacińska); Audiodeskrypcja Dolby Digital 2.0: niemiecki, angielski, francuski, hiszpański, włoski, hiszpański (Ameryka Łacińska)

napisy na filmie obcojęzycznym:

Angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, hiszpański (Ameryka Łacińska), portugalski, holenderski, duński, szwedzki, norweski, fiński, turecki, polski, ukraiński, czeski, węgierski; SDH: angielski, niemiecki, hiszpański (Ameryka Łacińska)

zrównoważone wymiary:

Full HD: 2,39:1 (4K, Dolby Vision, HDR10) BD: 2,39:1 (1080p)