Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowe rozpoznanie częstotliwości radiowych z kosmosu z kosmosu Kleosa – Mission as a Service – SatNews

Nowe rozpoznanie częstotliwości radiowych z kosmosu z kosmosu Kleosa – Mission as a Service – SatNews

Przestrzeń Cleosa (ASX: KSS, Frankfurt: KS1) ogłosił, że firma dywersyfikuje swój model biznesowy, aby uwzględnić Misja jako usługa (MaaS), który zapewnia klientom wyłączny dostęp do dedykowanych orbitalnych konstelacji satelitów rozpoznawczych firmy Kleos dla określonych okresów czasu i amplitudy.

wszystko Misja jako usługa Umowa zostanie dostosowana do wymagań i potrzeb klienta, w tym do procentu wymaganej pojemności satelitarnej, wymaganego poziomu misji i odpowiednich praw do danych.

Oferta produktów dodatkowych Kleos spełnia rosnące zapotrzebowanie rynku i uzupełnia istniejącą listę DaaS Model biznesowy, który zapewnia zdefiniowaną geograficznie aktywność RF w obszarach zainteresowania wielu abonentów rządowych i komercyjnych.

CEO Kleos Space, Andy BoyerPowiedziała, „Nasze rozmowy z departamentami rządowymi, agencjami bezpieczeństwa narodowego i podmiotami komercyjnymi uwydatniły rosnące zapotrzebowanie na dedykowane możliwości misji, w tym nieograniczony dostęp i korzystanie z wyjść czujników. Nasza nowa oferta Mission-as-a-Service zapewnia tę możliwość klientom na poziomie przychodów, który pozwala osiągnąć nasze cele bez nadgodzin.

W przeciwieństwie do naszego modelu biznesowego DaaS, który będzie nadal się rozwijał, w którym wielu klientów może uzyskać dostęp do tego samego zestawu danych handlowych, MaaS jest zaprojektowany tak, aby spełnić potrzeby konkretnych wymagań ISR dla indywidualnej misji klienta. Wraz ze wzrostem naszej puli będziemy oferować zestaw zestawów danych DaaS, oferujących możliwość zarabiania na rynku kontraktów o dużej objętości i niskiej wartości oraz oferty MaaS w celu dostarczania dostosowanych, wartościowych kontraktów. Ta kombinacja ofert odzwierciedla równowagę potrzeb między klientem komercyjnym i niekomercyjnym, którą widzieliśmy w ciągu ostatnich kilku lat. „

Mapa drogowa Kleos Constellation obejmuje rozmieszczanie nowych grup w krótkim czasie, zwiększając dokładność, poprawiając opóźnienia i wspierając szereg misji wywiadowczych, obronnych, bezpieczeństwa i komercyjnych poprzez zwiększenie świadomości sytuacyjnej. Kleos celuje w maksymalnie 20 grup satelitów, aby uzyskać optymalny globalny zasięg DaaS I Diamenty oferuje.

READ  Statek towarowy SpaceX Dragon opuści dziś stację kosmiczną z „strukturą komórkową” na pokładzie. Oto jak oglądać.