Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowe premiery gier na konsolę Xbox — 8–14 maja

Nowe premiery gier na konsolę Xbox — 8–14 maja

W przyszłym tygodniu na platformę Xbox pojawi się 14 nowych gier, a głównymi bohaterami będzie kontynuacja strategii Fuga: Melodies of Steel 2, która dołączy do Game Pass, a szybka wyścigówka Trackmania w końcu trafi na Xbox.

Mamy mnóstwo paliwa na niekończące się zaległości w przyszłym tygodniu, od szybkiej akcji restartu Trackmania firmy Ubisoft po grę, w której grasz jako kurczący się naukowiec, który musi opracować lekarstwo, jednocześnie radząc sobie z coraz mniejszymi rozmiarami, co szczerze mówiąc jest świetne . W międzyczasie abonenci Game Pass otrzymają Fuga: Melodies of Steel 2, kontynuację przebojowej gry taktycznej CyberConnect2, wraz z Xbox Series X | S of the Weird West i Shadowrun Trilogy w PC Game Pass.

Na tej stronie możesz przeglądać listę osiągnięć gier (jeśli jeszcze je mamy), subskrybować grę, aby otrzymywać aktualności, dodawać coś do swojej listy życzeń, a nawet kliknąć sklep Microsoft Store, aby złożyć zamówienie w przedsprzedaży lub dokonać zakupu. Oto zestawienie wszystkiego, co pojawi się na Xbox w przyszłym tygodniu… daj nam znać, które z nich planujesz odebrać w komentarzach!

9 maja

Stranded: Alien Dawn — Xbox Series X | S, Xbox One

Staw czoła nowemu światu w Stranded: Alien Dawn, symulatorze przetrwania na planecie, który oddaje los małej grupy śmierci w twoje ręce. Stwórz swoją historię poprzez fascynującą i wciągającą rozgrywkę strategiczną, podejmując ważne decyzje, aby chronić swoich ocalałych przed głodem, chorobami, surową pogodą i nie tylko. Od obozów bazowych po ufortyfikowane bazy, stwórz twierdzę, aby bronić swoich ocalałych przed atakami obcych przemierzających rozległy i śmiercionośny świat obcych. Przeżyj epicką i nieprzewidywalną podróż.

Eksploruj rozległy, żywy świat 3D z niesamowitą florą i fauną.

Zarządzaj potrzebami, zdrowiem i szczęściem ocalałych.

Buduj i ulepszaj swoją unikalną bazę, wymyślając sprytne mechanizmy obronne, aby chronić ją i ocalałych przed atakiem.

Siać, uprawiać, zbierać plony i polować na jedzenie. Zaopatrz się w przydatne zasoby i odzyskaj materiały ze spadających kosmicznych śmieci.

Techniki badawcze poszerzające horyzonty.

Zapewnij ogrzewanie, światło, sprzęt relaksacyjny i nie tylko, aby ocaleni byli na szczycie gry i byli gotowi na kolejne wyzwanie.

· Reaguj na wahania pogody i zdarzenia środowiskowe.

Naucz się grać ze zintegrowanym systemem samouczków.

Niesatysfakcjonujący świat
Stranded: Alien Dawn popycha ciebie i ocalałych na skraj przepaści. Ograniczone zasoby, nieprzewidywalna pogoda, choroby i wrogie obce stworzenia utrudniają zdobycie przyczółka w bezlitosnym świecie. Następne wyzwanie nigdy nie jest daleko, wymagające budowy coraz potężniejszej bazy z zaawansowanymi zasobami i ulepszoną obroną.

Osaczeni ocaleni
Zadbaj o dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne swojej grupy, dostarczając broń, lekarstwa i bardzo potrzebną rozrywkę. Każdy ocalały ma unikalne pochodzenie, różne poziomy umiejętności w zakresie podstawowych umiejętności oraz pozytywne i negatywne cechy. Tylko poprzez doskonalenie ich umiejętności i maksymalizację ich potencjału będziesz w stanie przetrwać.

READ  Samsung Galaxy S24 Ultra domyślnie robi zdjęcia w rozdzielczości 24 megapikseli

Nieprzewidywalna podróż
W Stranded: Alien Dawn każda gra jest wyjątkowa. Przeżyj podróż napędzaną losowymi wydarzeniami fabularnymi, egzotycznymi zagrożeniami ze strony dzikiej przyrody i niesprzyjającą pogodą. Będą niepowodzenia. Twórz własne innowacyjne rozwiązania problemów i zarządzaj wieloma kryzysami jednocześnie. Działania mają jednak konsekwencje, a gdy starasz się planować przyszłość, musisz dokonywać trudnych wyborów, aby ukształtować swoją historię przetrwania, równoważąc krótko- i długoterminowe wyniki z ryzykiem i nagrodami.

Zbuduj model podstawowy
Zaprojektuj i zbuduj swoją bazę w obcym świecie i przekształć ją z prostego schronienia w zaawansowaną bazę high-tech. Chroń go za pomocą zabezpieczeń obwodowych, udekoruj meblami, wstaw automatyczne urządzenia, takie jak wieżyczki obronne, i odkryj nową technologię, aby stworzyć własną poduszkę kosmiczną.

10 maja

Piłka nożna 90″ — Xbox Series X | S, Xbox One, Windows

Budzę się! Masz tylko 90 sekund, aby wygrać!

Wybierz swoją drużynę i zmierz się z przeciwnikami w szybkich i dzikich meczach, aby odnieść zwycięstwo.

Boss Rush: Legends – Xbox Series X | S, Xbox One, Windows

Wciel się w tajemniczego rycerza, który przemierza różne światy w poszukiwaniu najtrudniejszych przeciwników. Walcz ze słynnymi wrogami z mitologii greckiej, skandynawskiej, słowiańskiej i egipskiej i pokaż wszystkim, kto jest najsilniejszym wojownikiem! Tylko walki z bossami, tylko hardcore!

Symulator Ogrodu – Xbox Series X | S, Xbox One

Plant – Design – Harvest – Dzięki Garden Simulator będziesz mieć swój własny stos, umieszczać elementy dekoracyjne i hodować rośliny do zbioru i sprzedaży. Przygotuj się na spędzenie pięknego czasu na łonie natury. Zawsze pamiętaj: ogród to rozkosz dla oka i radość dla duszy.

Rozmiar ma znaczenie — Xbox Series X | S, Xbox One

Grasz jako świat, który kurczy się z każdą sekundą w wyścigu z czasem! Znajdź wszystkie składniki i formuły rozrzucone po laboratorium, które są potrzebne do wyprodukowania ratującego życie antidotum.

Sudokuty — Xbox Series X | S, Xbox One

Koty to wspaniałe stworzenia, ale najlepiej ich nie grupować bez odpowiedniego wprowadzenia. Planuj z wyprzedzeniem i wyświetlaj je we właściwej kolejności!

Zrelaksuj się grając w Sudoku, ucząc się, jak prawidłowo przedstawiać sobie koty!

Kiedy adoptujesz kota i masz już kota (lub kilka) w domu, najpierw musisz wprowadzać je stopniowo.
Sudocat może się w tym przydać!

Cechy:
Relaksujące doświadczenie.
– Klasyczna gra sudoku z kotami.
– Puzzle 4×4, 6×6 i 9×9.
– Konfigurowalna siatka i tło.
– W każdej chwili możesz zmienić koty i ich numery.

READ  Wygląda na to, że reklama firmy Logitech pokazuje konsolę Xbox Series X w kolorze białym

11 maja

After You – Ucieczka z poziomu – Xbox Series X | S, Xbox One

„After You – Level Escape” to gra narracyjna z zagadkami, ale nie jest to łatwa gra, tutaj nie będziesz mieć wskazówek ani samouczków i nie możesz zapisać, kiedy chcesz. W „After You – Level Escape” musisz skierować całą swoją uwagę i użyć papieru i ołówka, aby przejść do przodu, jeśli szukasz łatwej gry, to nie jest twoja gra.

Kuźnia Kowala — Xbox Series X | S, Xbox One

Kowal fałszerz

Jesteśmy kowalami, potrafimy wytwarzać sztabki złota i żelaza, a także broń i zbroje.
Nasi klienci żądają broni i zbroi. Musisz je złapać!
Jeśli czekają zbyt długo, nudzą się.
Po dostarczeniu broni i zbroi do klienta,
Musisz być szybki!
Ale jeśli potrzebujesz większej szybkości, możesz spróbować mikstur.
Przyspieszą Twój piekarnik.
Uwaga, niektórzy klienci mogą potrzebować broni zasilanej!

Umrzyj lub wylecz — Xbox Series X | S.

Wybierz swój styl walki

Zbieraj cenne ukryte skarby, aby odblokować nowe przerażające bronie i przerażające umiejętności, które pomogą ci w podróży.

Poznaj przerażających, ale przyjaznych sąsiadów z HallowTown.

Cały ręcznie rysowany świat do odkrycia

DRIFTCE — Xbox Series X | S, Xbox One

Udowodnij swoje umiejętności driftu przeciwko najlepszym z DRIFTCE!
Dostosuj swój wymarzony samochód do driftu, wymieniaj części, zwiększ wydajność i pokaż swoje umiejętności, rywalizując z innymi graczami w niesamowitych wielu wyzwaniach, aby stać się legendą driftu!

Fuga: Melodies of Steel 2 – Xbox Series X | S, Xbox One

Kontynuacja wciągającej historii Fugi: nadeszły melodie ze stali! Ta gra RPG powraca z intensywnym systemem bitewnym zapewniającym więcej strategii, a także zupełnie nowym systemem wydarzeń, który daje jeszcze więcej ekscytujących opcji wpływania na twoje wrażenia!

Herodes — Xbox Series X | S, Xbox One

Jest rok 2197. Ludzkość nigdy nie była bliżej nieśmiertelności – nie ma choroby, której nie można wyleczyć, wirusa, którego nie można pokonać. Dotychczas.
Użyjesz najnowszej technologii, aby się zmniejszyć i zapolować na nowego, tajemniczego wirusa, którego nie można pokonać w żaden inny sposób.

Trackmania – Xbox Series X | S, Xbox One

Witaj w klubie! Chwyć za kierownicę i graj teraz za darmo.

Ścigaj się sam lub ze znajomymi
• Poczuj dreszczyk emocji związany z wyścigami i odblokuj prestiżowe medale, trofea i skórki.
• Sprawdź swoje umiejętności w intensywnym trybie Ranking vs. Ranking i ścigaj się na szczycie tabeli liderów!
• Unikaj ruchomych przeszkód, jedź bez hamulców lub pod wodą w Royal Mode, naszym trybie Racing Battle Royale, w którym 60 graczy walczy o zwycięstwo.
• Gra międzyplatformowa i postęp w dostępnych systemach, dzięki czemu możesz dołączyć do znajomych, gdziekolwiek grają!

READ  Currys obniża ceny iPhone'a 12, Dyson Vacuum, telewizora 4K i nie tylko

Zanurz się w stale rozwijających się treściach
• Ciesz się nowymi oficjalnymi kampaniami co kwartał dzięki wydaniom sezonowym.
• Rywalizuj codziennie o Tor Dnia i Puchar Dnia na zupełnie nowych torach stworzonych przez graczy i nadzorowanych przez Nadeo*.
• Dołącz i zarządzaj działaniami klubu społecznościowego, uzyskaj dostęp do skórek samochodów i pokoi online, konkursów i nie tylko*.

Zostaw miejsce na kreatywność za darmo
• Twórz unikalne mapy z nieskończonymi możliwościami dzięki edytorowi tras.
• Zaprojektuj niesamowite skórki samochodowe **.
• Nagrywaj, udostępniaj i prezentuj swoje umiejętności za pomocą Edytora powtórek**.

* Funkcje dostępne z dostępem standardowym i klubowym.
** Funkcje niedostępne na konsolach.

Ta gra korzysta z funkcji Smart Delivery, która umożliwia dostęp zarówno do tytułu na konsolę Xbox One, jak i tytułu na konsolę Xbox Series X | S.

TT Isle of Man Ride on the Edge 3 — Xbox Series X | S, Xbox One

Zamów grę w przedsprzedaży, aby otrzymać ekskluzywną farbę Johna McGuinnessa, aby uczcić 100. rocznicę TT w 2022 roku.

Isle of Man Tourist Cup to najniebezpieczniejszy, najniebezpieczniejszy i najbardziej ekscytujący wyścig na świecie. To trasa o długości ponad 60 km po drogach wyspy Man, obejmująca 264 zakręty i wymagająca motocykli o dużej mocy, specjalnie przygotowanych do wyścigów. Zawodnicy, którzy w nim rywalizują, trenują całe życie, aby mieć szansę na zdobycie najważniejszej nagrody: tytułu mistrza Isle of Man TT.

Gra zawiera całą oficjalną zawartość najnowszego TT (zawodnicy, motocykle, drużyny i trasa), zapewniając wyjątkowe i realistyczne wrażenia. Zostałem wciągnięty w środek TT, jakbym tam był. I poczujesz całą pasję i napięcie, które generuje ten wyścig.

Niezależnie od tego, czy rywalizujesz w kategorii Supersport, czy Superbike, możesz jeździć po 32 różnych torach i ponad 200 kilometrach tras. Po prostu wybierz jednego z 38 dostępnych oficjalnych kierowców: 21 w Superbike i 17 w Supersport.

Gra oferuje łatwą do opanowania i intuicyjną jazdę z ultrarealistyczną i zaawansowaną fizyką, zapewniającą najlepszą jakość zanurzenia i symulacji. Wielu profesjonalnych jeźdźców używa tej gry nawet do trenowania i nauki toru.

Główną nowością w tej wersji jest otwarty świat, w którym można swobodnie wędrować po drogach Wyspy Man, aby znaleźć różne tryby gry i szeroki wachlarz wyzwań:
– Szybki wyścig
– Status zatrudnienia
– Online dla wielu graczy
Tygodniowe i miesięczne wyścigi