Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowe modele Eldarów w Games Workshop to kosmiczna sprawiedliwość

Zestaw modeli Warhammer 40,000 Aeldari, osadzony na dioramie obcych struktur.

Dosłowny świat jest gotowy do odpowiedzi.
zrzut ekranu: Warsztat gier

Jeśli jest coś, co sprawia, że ​​Games Workshop się porusza, to są to nowe tablice jego znakomitych kolekcji modeli młot bojowy Gry stołowe, które zainteresują fanów, odmładzają i rzucić dużo pieniędzy Na małych plastikowych wojownikach. Ale ich najnowsze wydania oddadzą każdemu sprawiedliwość młot miłości 40000Najbardziej zaniedbane frakcje.

Gdzie pandemia odepchnęła nas wszystkich? goniąc stare hobby Komfortu , jedna szczególna radość W ciągu ostatnich kilku lat udało mi się wrócić do mojej nastoletniej miłości do gier planszowych i młot bojowy Zwłaszcza. Ale mój powrót do Gry warsztatowe z minigrami typu Skirmish Do tej pory tak dużo Omar Sigmar, najnowsza iteracja jego wyimaginowane miejscezamiast śmiesznie ponurych odległych futurystycznych światów młot miłości 40000Miejsce, które po raz pierwszy wciągnęło mnie w hobby jako dziecko, jest lepsze niż dwie dekady temu.

Powód tego był trochę na próżno. moje zainteresowanie 40 tys. Rzadko zdarzało się u wielkich opancerzonych dzikusów z kosmiczni marines Albo ich chaotyczne chipy lub potworne obce gatunki, takie jak Kosmiczny Robak lub Orki Przestrzeni. Moja pierwsza i trwała miłość na świecie 40 tys. Eldar był: futurystyczny, smutny i niesamowicie dramatyczny. Elfy podróżowały przez galaktykę na ogromnych statkach z „świata rzemiosła”, niosąc resztki swojego imperium po katastrofie zniszczenia, która skazała je tysiące lat w przeszłości.

Oni, jak większość gatunków w młot bojowyponury świat, szokujący komiks, ale są też fajne jak diabli… z wyjątkiem faktu, że zdecydowana większość ich modeli to te same, które sprzedawał Games Workshop, kiedy jeszcze grałem w tę grę jako 13-letni kosmiczny elf. kocham frajerem. młot miłości 40000 Przeszedł przez wiele iteracji w ciągu lat, odkąd po raz pierwszy go opuściłem, a wiele jego frakcji miało wiele bardziej dynamicznych i pięknych archetypów, które pasowały do ​​tych zmian, pozostawiając Eldar w procesie. To nie tak, jak byli zły-Nadal jest w nich magia. Są za starzy i nie potrafią wykorzystać skoków, jakie Games Workshop poczyniło w rzeźbie i projektowaniu przez lata od jego wydania.

To się wreszcie zmieni. Po miesiącach dokuczania, podczas tego weekendu Las Vegas Open, Games Workshop podniosło wieki na serii nowych ulepszeń modelu dla Eldara – teraz nazywanego Aeldari przez te wszystkie lata, ponieważ po tym naprawdę potrzebujesz czegoś bardziej specyficznego dla praw autorskich. znęcać się nad światem Myśląc, że jesteś właścicielem Kosmicznych Marines. Chociaż na wystawie nie ma zupełnie nowych jednostek, zaktualizowane modele reprezentują zmiany w zestawach, które Games Workshop sprzedaje od lat. Niektóre z modeli, które zostały ujawnione w ramach tej fali, aktualizują modele, które były nowe, gdy ostatnio w nie grałem 40 tys. Kiedy był nastolatkiem. Jeden z największych rozdziałów, ekstrawagancki i demoniczny, znany jako Awatar Khaena, to aktualizacja rzeźby, którą firma zaczęła sprzedawać. 1993, poza kosztowną ceną alternatywną po raz pierwszy sprzedaną w 2006 roku:

Oryginalny obraz Avatar of Khaine, aktualizacja z 2006 roku i nadchodzące wydanie 2022.

Oryginalny obraz Avatar of Khaine, aktualizacja z 2006 roku i nadchodzące wydanie 2022.
obrazek: Warsztat gier

To kompletna przebudowa. A w wielu z tych nowych modeli podoba mi się to, że nie są na powierzchni fundamentalista Aktualizacje starych zestawów są estetyczne. Wciąż mają wszystkie te stare marki designu, a najczęściej nadal inspirowane są klasyką młot bojowy Grafiki koncepcyjne legendarnych artystów, takich jak Jess Goodwin, wiernie przekładając je na małą skalę mikro. Są tym, co kochałem w Eldar, kiedy byłem dzieckiem, pomysł na to, kim są, został wyrwany z mojej głowy Móc Wygląda najlepiej, prezentowany z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu można go dynamicznie oglądać i dostosowywać za pomocą bardziej subtelnych opcji. Wreszcie, Aeldari może być tak samo seksowna i urocza na stole, jak zawsze? młot bojowybogate tradycje.

Aktualizacje wystarczą, aby rozgrzać moje serce jako wieloletniego fana tych eterycznych, samotnych, czasem bardzo złowrogich, spiczastouchych głupców. Niestety, to też wystarczy, żebym bardzo go przewidział i wydał nowe zasady – Games Workshop milczał o tym, kiedy to może się zdarzyć – żebym po dziesięcioleciach mógł wrócić do stołu z armią, która mnie zakochała z doświadczeniem na pierwszym miejscu.


Zastanawiasz się, dokąd poszedł nasz kanał RSS? Możesz Wybierz, co nowego tutaj.

READ  Nintendo Switch nie jest już najlepiej sprzedającą się konsolą 2022 roku w Wielkiej Brytanii