Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowe członkostwa PS Plus: Wyjaśnienie wszystkich trzech poziomów

Nowe członkostwa PS Plus: Wyjaśnienie wszystkich trzech poziomów

Od czerwca 2022 r. Sony rozszerzy asortyment PlayStation Plus Aby uwzględnić więcej funkcji i funkcji. Chociaż standardowa opcja, którą subskrybowaliśmy od lat, nadal będzie podlegać nieznacznej zmianie marki, wprowadzane są dwa kolejne poziomy, aby oferować więcej swoim członkom w ramach ich subskrypcji. W tym Przewodnik po PS5W tym artykule podzielimy wszystkie trzy poziomy i podzielimy się tym, do czego każdy z nich daje dostęp.

Nowe członkostwa PS Plus: Wyjaśnienie wszystkich trzech poziomów

Nowe poziomy wprowadzone w czerwcowej aktualizacji PS Plus zawierają wiele nowych funkcji, więc poniższa tabela ma służyć jako „szybkie” spojrzenie na to, co każdy z nich ma do zaoferowania. Rzuć okiem na to, do czego każdy z nich daje dostęp, a następnie czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej w poszczególnych sekcjach poniżej.

Comiesięczne gry do pobrania na PS5 i PS4 Ekskluzywne rabaty, przechowywanie w chmurze, dostęp online dla wielu graczy Katalog do pobrania prawie 400 gier na PS5 i PS4 Transmisja gier na PS3 Katalog gier na PS1, PS2 i PSP do pobrania i przesyłania strumieniowego Ograniczone wrażenia z grania
PS Plus podstawowy TAk TAk
PS Plus Extra TAk TAk TAk
PS Plus Premium TAk TAk TAk TAk TAk TAk

Wyjaśnienie PS Plus Essential

PS Plus Essential to poziom dla każdego istniejącego subskrybenta, który chce kontynuować swoje członkostwo w dotychczasowy sposób. To tylko rebranding tego, co znamy dzisiaj jako PS Plus, po prostu pod nową nazwą. Ten poziom zapewnia co miesiąc jedną grę na PS5 i dwie na PS4 w ramach członkostwa, a także dostęp do trybu online dla wielu graczy, przechowywania w chmurze i ekskluzywnych zniżek.

READ  PlayStation wkrótce usunie zawartość cyfrową z bibliotek graczy – nawet jeśli za to zapłacą

Cennik:

  • Miesięcznie – 6,99 GBP / 8,99 EUR / 9,99 USD
  • Rocznie – 49,99 £ / 59,99 € / 59,99 $

Jeśli chcesz dodać kilka dodatkowych gier na PS5 i PS4 wraz z podstawowym pakietem PS Plus, to kategoria PS Plus Extra jest dla Ciebie najlepsza. Zasadniczo łączy to istniejące wcześniej usługi PS Plus i PS Now pod jednym dachem, z dodatkowym bonusem obejmującym teraz tytuły PS5. Mówi się, że ten katalog zawiera do 400 gier na PS5 i PS4. Wszystkie będą do pobrania.

W dniu premiery skład będzie obejmować pas śmierciA Bóg wojnyA Spider-Man z MarvelaA Marvel’s Spider-Man: Miles MoralesA Mortal Kombat 11A plecy Wśród kilku innych.

Cennik:

  • Miesięcznie – 10,99 £ / 13,99 € / 14,99 $
  • Rocznie – 83,99 £ / 99,99 € / 99,99 $

PS Plus Premium wyjaśnione

Najwyższa warstwa zawiera większość funkcji, jak można się spodziewać. Oprócz wszystkiego, co jest zawarte w poziomach PS Plus Essential i Extra, będziesz mieć również możliwość strumieniowego przesyłania gier PS3 na swoją konsolę. Te tytuły są dostępne tylko do nadawania; Opcje pobierania nie będą dostępne. Ponadto katalog ten zostanie rozszerzony o tytuły na PS1, PS2 i PSP, które będzie można pobrać. W sumie lista dołączonych gier na PS1, PS2, PS3 i PSP wynosi 340. Lista dołączonych gier nie jest dostępna w chwili pisania tego tekstu. Wreszcie limitowane edycje gier będą dostępne dla nowych gier za pośrednictwem PS Plus Premium.

Cennik:

  • Miesięczny – 13,49 £ / 16,99 € / 17,99 $
  • Rocznie – 99,99 GBP / 119,99 EUR / 119,99 USD

Do jakiej nowej kategorii PS Plus się zapiszesz? Podziel się swoim głosem w najnowszych Push Square AnkietaLub po prostu powiedz nam w komentarzach poniżej.