Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowa wersja interfejsu Steam Big Picture inspirowana Steam-Deck wreszcie doczekała się pełnej wersji

Po czterech miesiącach otwartych testów beta długo obiecana przez Valve przeróbka trybu Big Picture na Steamie jest teraz dostępna dla wszystkich, dając przestarzałemu interfejsowi użytkownika powitanie inspirowane Steam-Deck.

Tryb Big Picture na Steamie został wprowadzony po raz pierwszy Cały czas w 2012 r, zapewniając pełnoekranowy interfejs użytkownika zorientowany na konsolę, zaprojektowany specjalnie do użytku z telewizorami i konsolami. Od tego czasu poprawki do trybu Big Picture były co najwyżej stopniowe, a niedawny przegląd trybu pulpitu Steam przez Valve sprawił, że Big Picture wydaje się szczególnie długi w zębie.

Na szczęście w lipcu 2021 roku Valve ogłaszać Coraz bardziej zatęchły projekt Big Picture zostanie zastąpiony bardziej nowoczesnym interfejsem użytkownika stworzonym dla przenośnej konsoli do gier Steam Deck, oferującym zaktualizowany ekran główny, który zapewnia łatwy dostęp do najnowszych gier, wszechstronne wyszukiwanie, nowy komponent sterowania i wiele więcej.

Newsletter Eurogamer: Na co czekać w 2023 roku!

Prawie 18 miesięcy po tym ogłoszeniu, odnowiony tryb Big Picture firmy Valve wreszcie wyszedł z otwartych testów beta i jest dostępny dla wszystkich w ramach najnowszej aktualizacji klienta Steam.

Jak zawsze, pełna lista zmian, ulepszeń i poprawek w najnowszej aktualizacji Steam jest obszerna i Pełne informacje o łatce Można go znaleźć na blogu Valve.

READ  Wydarzenie Galaxy S23 Unpacked zaplanowano na początek lutego