Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowa twarz Rady i Zarządu Szkoły | Wiadomości, sport, praca

Polska – Wyborcy w polskiej radzie wiejskiej we wtorek dokonali zmiany, a trzech z czterech obecnych osób wygrało kolejną czteroletnią kadencję.

Czterech obecnych rywali rywalizowało z dwoma nowymi kandydatami, a wyborcy zdecydowali się na przetasowanie Chrisa Graffa, Sama Moffy’ego i Anthony’ego Lottancio, podczas gdy Michael Zembover Jr. wygrał czwarte miejsce, eliminując obecną Martę Morgan.

Niekompletne i nieoficjalne wyniki to Groff i Latancio z wynikiem 21 procent, za nimi Mofi z 17 procentami i Jembover z 16 procentami. Morgan zdobył 14 procent, a pretendentka Jenna Farina 12 procent.

Moffy powiedział: „Chcę ci podziękować za służenie wiejskiemu elektoratowi przez kolejne cztery lata. To zaszczyt i jestem pokorny.

Lattanzio powiedział: „Jestem naprawdę zaszczycony i pokorny wsparciem tej społeczności, którą tak bardzo kocham i na której mi zależy. Zrobię co w mojej mocy, aby nadal czynić dobro moim przyjaciołom i sąsiadom i czekam na obietnicę przyszłości.

„Moja rodzina i ja jesteśmy pokornie wybrani dzisiaj przez naszych sąsiadów do reprezentowania ich głosu w Polskiej Radzie Wsi” – powiedział Jembover. „Nie mogę się doczekać, aby poprowadzić wioskę w zrozumieniu naszej przeszłości, obejmując naszą teraźniejszość i wzywając do lepszej przyszłości przed nami. Jesteśmy specjalną społecznością utalentowanych liderów społeczności, którym naprawdę zależy. możliwość dołączenia do nich w przyszłym semestrze i nie tylko. Czas iść do pracy.

Kuratorium Oświaty wystawiło sześciu kandydatów na dwa i cztery lata. Według niepełnych i nieoficjalnych wyników Rady Wyborczej hrabstwa Mahoney, obecny Larry Dinopolos, który zdobył dwa mandaty, otrzymał 26 procent głosów.

Pozostali czterej kandydaci to Allison Mattson, 18,76 procent; Obecny Greg Riddle z 17 procentami; A nowicjusze Jaclyn Rausch, 11 procent; Oraz Gregory Kipler, 9 proc.

Dzisiejsze ważne wiadomości i więcej w Twojej skrzynce odbiorczej