Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowa seria podcastów rzuca światło na przestrzeń agrotechniczną w Afryce

Nowa seria podcastów rzuca światło na przestrzeń agrotechniczną w Afryce

Disrupt Africa opublikowało pierwszy odcinek trzyczęściowej serii podcastów skupiających się na stanie przestrzeni agrotechnicznej w Afryce, analizującej trendy, możliwości i wyzwania w sektorze krytycznym.

Wyłącz podcasty W ciągu ostatniego roku wydał kilka ukierunkowanych serii, w tym o kapitał inwestycyjny I Handel elektronicznyjednocześnie produkując normalny Cykl „Miesiąc w VC”.

Ostatnio koncentruje się na technologii rolniczej w Afryce, przyglądając się start-upom, które robią zamieszanie w kosmosie, temu, co osiągnęły do ​​tej pory oraz możliwościom i wyzwaniom, przed którymi stoją w przyszłości. Seria bada, jak ważna jest innowacyjność dla rolnictwa na kontynencie oraz omawia inicjatywy i fundatorów wspierających rozwój ekosystemu technologii rolniczych w Afryce.

seria, Pierwszy odcinek dostępny jest tutajwe współpracy z południowoafrykańską firmą zajmującą się technologią rolniczą IQ Logistica. IQ Logistica przybliża ekosystem rolnikom i ich partnerom, łącząc ich bezpośrednio ze sobą, wraz z rosnącym portfolio produktów i usług IQ Logistica, w tym Farmers Friend, Agnovate Insurance, Farmer Finance Desk i Guano Plus. Rezultatem jest bezproblemowe środowisko do monitorowania i ograniczania ryzyka oraz tworzenia bardziej dochodowych rolników w środowisku cyfrowym.

David Jeromene i Wade Breytenbach z IQ Logistica są współgospodarzami serialu, którego pierwszy odcinek jest już dostępny. W pierwszym odcinku omawiamy głęboko zakorzenione wyzwania stojące przed rolnictwem na kontynencie oraz sposoby, w jakie firmy technologiczne zaczynają sobie z nimi radzić.

READ  Kwadrantydowy rój meteorów 2024: Pierwszy rój meteorów w tym roku nad Ameryką Północną 3 stycznia