science

Nowa luksusowa przestrzeń odsłonięta przez irlandzką organizację charytatywną obsługującą zagrożonych londyńskich klientów

Nowa dzielnica luksusu została uruchomiona w organizacji charytatywnej Ashford Place w Cricklewood w północnym Londynie.

Organizacja zorganizowała w tym miesiącu przyjęcie, na którym zaprezentowano nowe Wellbeing Place, w którym wzięli udział pracownicy, klienci i lokalni dygnitarze.

Przestrzeń, która wesprze pracę irlandzkiej organizacji charytatywnej z wrażliwymi mieszkańcami z całego regionu Brent, została oficjalnie otwarta przez burmistrza Brent, kanclerz Leah Kolasicko.

Niestandardowa szklana oranżeria ze składanymi drzwiami i rozsuwanym dachem została zaprojektowana i zbudowana przez Horizon Builders Ltd, przy wsparciu finansowym Fundacji Wolfson, programu Brent NCIL i New Leaf Gardening Ltd.

Rzecznik Ashford Place powiedział: „Jego projekt umożliwia pełne otwarcie w ciepłe, słoneczne dni i wprowadzi światło i ciepło w miesiącach zimowych i został zbudowany jako rozszerzenie istniejącej kawiarni Side Door”.

„Miejsce będzie wykorzystywane do bieżącej pracy w Ashford Place z zagrożonymi mieszkańcami Brent”.

W uroczystym otwarciu wzięli udział przedstawiciele Rady Brent, Ambasady Irlandii, The Wolfson Foundation, Brent NCIL i Accumulate.

Po lunchu i premierze Geraldine i Nighthawks zapewnili muzykę, a goście spędzili popołudnie na tańcu i spotkaniach towarzyskich.

Renee Gallagher, która kierowała rozwojem projektu ze swoim zdolnym zespołem, powiedziała: „Pomimo niepowodzeń, takich jak opóźnienia w dostawach i potrojenie kosztów materiałów z powodu problemów z łańcuchem dostaw – Brexit i COVID-19, byliśmy w stanie wdrożyć ten projekt w Określony czas .

Chcemy poszerzyć naszą ofertę Wellness Place o najbardziej wrażliwe osoby w naszej społeczności i mamy nadzieję, że zapewnimy wygodną i przyjazną przestrzeń do opieki.

Więcej informacji na temat Ashford Place Kliknij tutaj.

READ  Space Blues są nie z tego świata na Breeders' Cup Mile po kolejnych dramatach na stoiskach | wiadomości o wyścigach konnych