Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowa koncepcja Wiedźmina 3 na Prequel

Aktualizacje Wiedźmina 3: Wiedźmin, projektant CD Projekt Red, pokazał swoją trudną drogę do sławy, gdy mówił o tym, jak został wyrzucony ze stoiska Blizzarda na E3. Cd Projekt jest prawdopodobnie najbardziej uderzającą nazwą w branży, ale generalnie tak nie jest.

Grupa przypomniała sobie swoje dzieciństwo i odkryła, że ​​​​musieli potajemnie obejrzeć grę, zanim pojawił się czarodziej, co rozgniewało niektóre inne wielkie nazwiska w branży.

Cd Projekt Red był początkowo małą polską grupą, która szybko rozwinęła się w najsłynniejszego inżyniera na świecie. Od czasu premiery w 2015 roku organizacja sprzedała ponad 30 milionów egzemplarzy Wiedźmina 3, co jest ogromną okazją.

Gra nigdy nie była całkowicie gotowa na ten cel, a ten turniej RPG oznacza początek świata, który w pełni obejmuje i kocha inżynierów na masową skalę. Ogólnie rzecz biorąc, CD Projekt Red miał dość trudny początek.

Na Wiedźminie niektórzy ludzie z CD Projekt Red wspominają swój czas na pierwszym spotkaniu E3. Mieli małą budkę, ławkę i komputer. Najwyraźniej udali się do rogu Blizzarda, aby rozdać sztandary, ale strażnicy wkrótce je znaleźli. CD Projekt Red niedawno wspiął się na szczyt notowań gry i po bezradnym zebraniu ostatniego prośby ze studia uwolnił projektanta Wiedźmina od cyberataku. , Cyberpunk 2077.

Wszystko o Wiedźminie 3

Siema

Oczywiste jest, że organizacja poczyniła ogromne postępy od samego początku. E3 od Microsoftu. W 2019 roku inżynier ma duży kącik na E3 i strefę wiadomości z napojami, grami fabularnymi i kolorowymi dekoracjami. Jest to bardzo dalekie od pierwszego studia na E3, które pokazało „Wiedźmina”.

Ponieważ po kontrowersyjnym wzroście Cyberpunk 2077 jest nieco wadliwy, trudno sobie wyobrazić, że jego następna pełna gra nie stanie się nagłówkiem w branży.

W tej chwili kolejna część studia to reedycja „Wiedźmina 3”, która planowana jest w najbliższej przyszłości. Mówi się, że zawiera wiele nowych wydań i treści, w tym DLC inspirowane serialem Netflix. W rzeczywistości agencja ma serię Netflix, w której można narysować coś takiego, co pokazuje, że CD Projekt Red pracuje.

READ  Disney obiecuje wziąć nowy film „Królewna Śnieżka” po występie Dinklage

Świetne miejsce, instytucja, która dała mu takie nagrody i osiągnięcia. Organizacja może nie musieć używać strategii partyzanckich do umieszczania transparentów w rogach różnych inżynierów w następnej grze. Uważa się, że CDPR ma związek z inną odsłoną serii „Wiedźmin”, ale nie jest jeszcze jasne, w jakiej formie się pojawi.