Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowa gra Wiedźmin to zaawansowana gra o nazwie Rogue Mage

CD Projekt Red zapowiedział nową grę Wiedźmin, której premiera odbędzie się jutro! Gwent: Rogue Mage to gra typu roguelike dla jednego gracza, która będzie dostępna na PC, a także Android i iOS, która została opisana jako prekursor serii Geralt.

Nowa gra łotr wiedźmińskiego maga

– Ciąg dalszy artykułu poniżej –

Zamiast wcielać się w najbardziej profesjonalnego pogromcę potworów na kontynencie, wcielisz się w szaty honorowego czarnoksiężnika Zura. Jego przygody w karcianych bitwach mają miejsce setki lat przed trylogią CDPR RPG, w której Alzur próbuje stworzyć pierwszego na świecie Wiedźmina.

Warto zaznaczyć, że to znakomity tytuł. Zamiast wybierać model free-to-play z obowiązkowymi mikropłatnościami, otrzymujesz pełny dostęp do Gwent: Rogue Mage za 9,99 USD z wersją Deluxe Deluxe, która odblokowuje dodatkowe kosmetyki i pakiety kart.

Ta nowa gra o Wiedźminie daje CDPR kolejną szansę na skupienie się na Gwincie, ulubionej grze karcianej z uniwersum Wiedźmina. Z tego, co pokazano w Rogue Mage, wygląda to bardziej porównywalnie do mini-gry Gwent z Wiedźmina 3, niż do trwającego gry wieloosobowej CDPR Gwent. Nieuchronnie spotkasz się z porażką, chociaż doświadczenie i odblokowane karty przeniosą się do późniejszych etapów gry.

Ci, którzy mają nadzieję, że ta najnowsza gra pojawi się na innych platformach, nie mają tyle szczęścia. „Jeśli chodzi o konsole, zostawiliśmy je z jakiegoś powodu”, wyjaśnia reżyser gier Vladimir Turtsov, dodając, że stale ewoluujący charakter gier na żywo i potrzeba częstych aktualizacji „był naprawdę trudnym doświadczeniem” dla CDPR.

CDPR niedawno ogłosiło swoją kolejną grę w Wiedźminie, która będzie działać na Unreal Engine 5. Polska firma promuje to jako nową sagę o Wiedźminie, korygując tych, którzy nazywali ją Wiedźmin 4. Tymczasem trzeci sezon serialu Netflix obejmuje filmowanie rozpoczęte.

Ostatnia wiadomość o Wiedźminie na zakończenie tygodnia? Potwierdzono aktualizację nowej generacji Wiedźmina 3 na PS5 i Xbox Series X | S dla wydania 2022.

READ  Marki kosmetyczne z konfigurowalnymi pakietami

źródło: IGN

– Dalsza strona poniżej –