Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowa funkcja „Airbnb dla ogrodu” umożliwia wynajęcie przestrzeni w ogrodzie

Czy masz zielony kciuk, ale nie masz ogrodu? Cóż, nowa funkcja „Airbnb dla ogrodników” umożliwia wynajmowanie przestrzeni ogrodowej do uprawy własnych produktów i roślin.

AllotMeZałożona przez architekta Connora Gallaghera, łączy rolników z miejskimi terenami zielonymi. Wizja Connora była prosta i skuteczna, aby wykorzystać niewykorzystane grunty w miastach i sprawić, by znalezienie skrawka roślinności było „tak łatwe, jak wezwanie taksówki lub zarezerwowanie Airbnb”.

Aby wynająć dostosuj, po prostu powiedz Zarejestruj swoje zainteresowanie Zostaniesz sparowany z mieszkańcami, którzy mają dostępną przestrzeń na zewnątrz. W zależności od wielkości cena za wynajem działki kształtuje się obecnie między 15 a 30 funtów miesięcznie.

Elizabeth LivermoreGetty Images

Ponieważ listy oczekujących na przydziały wzrosły o 300% w wyniku ogólnokrajowych blokad, niektórym mieszkańcom miast stało się trudniej niż kiedykolwiek znaleźć zwiększoną przestrzeń, której potrzebują – dlatego Connor chciał pomóc.

„Pomysł miał zostać uruchomiony wiosną 2020 r., Ale kiedy pojawił się Covid-19, ten plan zbiegał się jak wiele innych. Jednak podczas pierwszego wyłączenia zauważyłem ogromny rozrzut na stronie AllotMe i naszej kolejce Greenfinger, powiedział Connor Metro.

„W tym momencie pojawiło się również wiele doniesień o wzroście tradycyjnych list oczekujących na alokację, w niektórych przypadkach nawet o 300%. I dotarło do mnie, że blokada dowiodła, że ​​nasze codzienne przyzwyczajenia można zmienić na lepsze, i że ludzie szukali teraz praktyk, które byłyby bardziej zgodne z ich ideałami na lepsze. „Bardziej zrównoważony i zdrowy styl życia”.

Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć te same treści w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

Connor mówi, że poza uprawą nowych produktów ogrodnictwo w okresie blokady było „kolosalną ucieczką od monotonii”, zapewniając mu bardzo potrzebny nastrój.

„Stało się dla mnie jasne, że blokada dowiodła, że ​​nasze codzienne nawyki można zmienić na lepsze, a ludzie szukają teraz praktyk, które są bardziej zgodne z ich ideałami bardziej zrównoważonego i zdrowego stylu życia” – dodaje. . „W czasach, gdy tak łatwo jest wyjąć smartfon i gubić się na godzinę, nie zdając sobie z tego sprawy,„ rozwijanie smartfona ”daje mi prawdziwe poczucie czasu i celu”.

READ  Innowacyjny marsjański helikopter NASA w końcu dzwoni do domu

Aby uzyskać więcej informacji na temat wynajmu przestrzeni ogrodowej, odwiedź stronę //www.everydayhealth.com/drugs/guard/ AllotMe stronie internetowej.

Podoba Ci się ten artykuł? Subskrypcja newslettera Więcej artykułów takich jak ten zostanie dostarczonych bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej.

Udział

Szukasz czegoś pozytywnego? Pobiera obywatele Czasopismo jest publikowane w Twojej skrzynce odbiorczej co miesiąc. Zapisz się teraz

Ta zawartość jest tworzona i obsługiwana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji o tej i podobnych treściach możesz znaleźć na piano.io