Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nova Space ogłasza dostępność Programu Rozwoju Specjalistów Kosmicznych dla pracowników AWS

Nova Space ogłasza dostępność Programu Rozwoju Specjalistów Kosmicznych dla pracowników AWS

MINNEAPOLIS, 17 kwietnia 2023 r. /PRNewswire/ — Spółka całkowicie zależna od Pure Capital Solutions (OTC: PCST) Nowa Przestrzeń ogłosiła dzisiaj, że zapewnia pracownikom Amazon Web Services (AWS) Space Education, ekskluzywną cyfrową platformę edukacyjną oraz cyfrowe dane uwierzytelniające.

Nova Space zapewni dostęp do Profesjonalnego Programu Rozwoju Przestrzeni, czyli tzw Wielokrotnie nagradzana edukacja w wirtualnej przestrzeni Oprogramowanie do rozwoju siły roboczej, zintegrowane z zastrzeżoną technologią szkoleniową w płynne, dostosowane do potrzeb środowisko AWS.

„Krajobraz talentów, który podtrzymuje gospodarkę kosmiczną, jest niezwykle konkurencyjny, z naciskiem na potrzebę wysokiej jakości rozwiązań szkoleniowych, których pracownicy oczekują od obecnych i potencjalnych pracodawców. To wielki zaszczyt wnieść Space Education do organizacji, która ceni szkoleń i rozwoju, takich jak COO” — powiedział Christopher Allen, COO. W Nova Space AWS właśnie to robi.

Kursy cyfrowe Nova Space mają na celu pomóc obecnym i potencjalnym profesjonalistom w dziedzinie kosmosu zwiększyć produktywność, jednocześnie pomagając zapewnić pracodawcom przewagę konkurencyjną w ekosystemie kosmicznym. Nova Space obecnie wspiera pracodawców zarówno w komercyjnym, jak i rządowym przemyśle kosmicznym we wszystkich sektorach, w tym startowych, satelitarnych, produkcyjnych, przemysłowych i agencji rządowych. Osoby fizyczne, agencje rządowe i organizacje, takie jak AWS, wspierają swoje zespoły dzięki interaktywnym, opartym na wyzwaniach treściom opracowanym przez Nova Space, obejmującym kluczowe filary przemysłu kosmicznego, które obejmują:

  Docebo, platforma oprogramowania do e-learningu dostępna w AWS Marketplace.

  O NOVA SPACE INC: Nova Space jest już znana ze swoich wyjątkowych programów rozwoju zawodowego w dziedzinie kosmosu, zaprojektowanych w celu wspierania rozwoju specjalistów z branży kosmicznej, przedsiębiorców, liderów biznesu, firm komercyjnych i organizacji rządowych. Założyciele firmy mają ponad pięć dekad połączonego doświadczenia w operacjach kosmicznych, astronautyce i rozwoju niestandardowego uczenia się zarówno w środowisku komercyjnym, jak i rządowym. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź novaspaceinc.com.

  O FIRMIE PURE CAPITAL SOLUTIONS, INC.
  Od 2006 roku Pure Capital Solutions, Inc. pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom w zakresie inwestycji i doradztwa. Zapewniamy krótkoterminowe finansowanie, dyskonta, pożyczki i usługi doradcze, korzystając z naszej różnorodnej wiedzy specjalistycznej. Inwestujemy również bezpośrednio w nasze spółki zależne i pomagamy im się rozwijać. Dowiedz się więcej odwiedzając purecapitallution.com.

  Zobacz oryginalną zawartość:https://www.prnewswire.com/news-releases/nova-space-inc-announce-availability-of-space-professional-development-program-for-aws-employees-301798260.html

  ŹRÓDŁO Pure Capital Solutions, Inc.

READ  Zobacz, jak NASA ujawnia pierwsze zdjęcia Kosmicznego Teleskopu Jamesa Webba