sport

Notatnik z piątego tygodnia | Wiadomości, sport, praca

Reporter Photo/Michael J. Taylor Hubbard Lafonte Daniels (3) poluje, gdy Daqua Douglas broni się przed Pieniądzem (7).

Występ TC Caffey rusza w trasę, a Hubbard Eagles (4:0) chcą pozostać perfekcyjnymi przez cały rok, gdy wyruszą do Struthers (2:2) na swój pierwszy mecz szosowy w tym sezonie.

Eagles i Wildcats spotykają się po raz 88. w konkursie, który rozpoczął się w 1916 roku. Struthers prowadzi w serii 54-33, ale Hubbard wygrał 16 z ostatnich 20 spotkań. Pokonała Struthers Hubbard ostatni raz w 2017.

Tydzień temu Ursulin zdobyła 48 punktów i to wystarczyło, by pokonać Austin Town Fitch 48-47. Tego samego wieczoru Warren J. Harding zdobył 46 punktów i to nie wystarczyło w przegranej 49:46 z Massillonem.

Teraz Irlandczycy i najeźdźcy zmierzą się z wysokimi oktanami, gdy obie drużyny spotkają się dziś wieczorem na stadionie Mollenkopf.

Dzisiejszy terminarz meczów reprezentuje środek regularnego sezonu 2021.

Harding (1-3) przegrał z trzema zespołami (Masselon, Hudson, City), które łącznie wyniosły 11-1. Oprócz zdobycia 46 punktów przeciwko Massillon, Harding wygrał 55-0 z Youngstown East.

Urszulanka (3-1) poniosła swoją jedyną porażkę z Chardonem (4:0). Średnia irlandzka 46,8 punktu na mecz.

Dziś wieczorem mija ósmy rok i środa, kiedy Urszulanka i Harding spotykają się na stadionie. Od wznowienia rywalizacji w 2014 r. Poszukiwacze mają przewagę 4-3, w tym obecną passę trzech wygranych.

Polska (2-2) wygrała inauguracyjny tytuł Konferencji Northeast-8 w 2019 roku. South Range (4-0) zdobyło mistrzostwo ligi rok temu. Teraz obie drużyny spotkają się w meczu, który może przejść długą drogę w wyłonieniu tegorocznego zwycięzcy tytułu.

South Range ma rekord 13-2 w rozgrywkach ligowych od początku NE-8. Polska 13-2 w konferencji w tym samym okresie. Najeźdźcy wygrali 11 kolejnych meczów ligowych i 14 kolejnych meczów w sezonie zasadniczym.

READ  Finał Euro 2020: analizy, filmy, prognozy, podsumowania

Minęło dokładnie 20 lat i dwa dni, odkąd kardynał Youngstown Mooney (0-4) rozpoczął swój sezon, przegrywając cztery razy z rzędu. Cardinals będą starać się uniknąć piątego z rzędu niepowodzenia, gdy będą gościć Austin Town Fitch (2-1) w Joe Lane Sports Complex w Mineral Ridge.

Fitch poniesie swoją pierwszą porażkę w sezonie, porażkę z Urszulanką.

West Branch (4:0) nadal utrzymuje doskonałość i nadal atakuje liczby podobne do gier wideo. Wojownicy średnio 51 punktów na mecz, ale ich przeciwnicy do tego momentu mają 4-11 punktów. Warriors prawdopodobnie zostaną dziś przetestowani przeciwko drużynie Canton South 3-1.

Salem (4-0) wciąż jest niepokonany, zdobywając dużo punktów. Kwakrzy – średnio 45,8 punktów na grę – udaj się do Sojuszu. Flyers (1-3) odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie w zeszłym tygodniu, wygrywając 56-6 z Minervą.

Garrettville Garfield (4:0) wygłosił oświadczenie w swoim pierwszym w historii meczu na konferencji lekkoatletycznej Mahoning Valley, wygrywając 35-14 z niepokonaną wcześniej Labrą. Wygląda na to, że G-Men są nadal idealni, gdy goszczą Newton Falls (2-2).

MacDonald przygotowuje się do ponownego rozegrania swojego ostatniego meczu na stadionie AA Burkey. Błękitne Diabły pierwotnie świętowały swój ostatni mecz na boisku w październiku zeszłego roku w finale sezonu zasadniczego przeciwko Waterloo. Tydzień później Devils zorganizowali mecz play-off. Z kolei problemy z budową nowego stadionu McDonald’s opóźniły dwa razy zaplanowane otwarcia w tym roku.

MacDonald (1-3) świętuje powrót do domu i organizuje dziś wieczór Sebring na stadionie AA Burkey. Za tydzień od dzisiaj Błękitne Diabły powrócą do kompleksu McDonald Athletic z meczem u siebie ze Springfield.

Warren John F. Kennedy i Niles McKinley staną się 12. i 13. szkołami okręgowymi, które przegapią przynajmniej jeden z pięciu pierwszych zaplanowanych meczów. Kennedy miał być gospodarzem Fairport Harding, ale kapitanowie musieli odwołać mecz drugi tydzień z rzędu z powodu braku graczy. Fairport Harding (0-3) grało ostatnio 3 września. Rezultatem była porażka 66-0 z Middlefield Cardinal.

READ  Danie Signature: Hungry Rooster Kitchen's Hungry Rooster Combo | Nanaimo

Zaplanowany mecz Nilesa w Jefferson został odwołany z powodu problemów z COVID w programie Niles.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment