Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Norwich City: Polskie Euro 2020 w Placetta po porażce Szwecji

Norwich City: Polskie Euro 2020 w Placetta po porażce Szwecji

Skrzydłowy Norwich City, Presmisla Plachetta, był rezerwowym w drugiej połowie, a ostatnia drużyna Polski przegrała w środę ze Szwecją bezbramkowym remisem E3-2, kończąc sezon Euro 2020.

Plachetta była niewykorzystaną alternatywą w pierwszych dwóch meczach, ale powróciła w ekscytującym późnym epizodzie w zabawnym starciu w Petersburgu.

Drużyna Paulo Sousy wygrała, by zająć miejsce w ostatniej szesnastce, a kiedy wicemistrz Bayernu Monachium Robert Lewandowski strzela w dwie bramki, wyglądają jak bajki.

Plachetta stworzył świetną okazję dla Jacoba Schwarzeneggera w ostatniej minucie normalnego czasu, który stwierdził, że jego tytuł został zablokowany, ale Victor Klaassen rzucił strzałem nad byłym obrońcą Arsenalu Vogeschem Szcosnym, aby zapewnić Szwedom pierwsze miejsce w grupie i wysłać Polaków. Dom.

Drugie miejsce zajęła Hiszpania, która wygrała 5:0 ze Słowacją, dowodzoną przez byłego dłużnika City Andrzeja Dudę.

Te wyniki sprawiają, że Team Buki jest jednym z czterech najlepszych zdobywców trzeciego miejsca, którzy wkradli się w słabą nadzieję Finów w ciągu ostatnich 16 lat. Tylko grupa F jest nadal niedokończona z Francją, Niemcami i Portugalią po środowym wieczorze.

Scratland został wyeliminowany przez Grand Honley we wtorek, ale Tim Krull i Holandia wyeliminowali etapy pucharowe z największą liczbą punktów w grupie C. Norwich Number One jeszcze nie widział żadnej akcji w turnieju.

READ  Polskie Siły Powietrzne ostrzegają przed opóźnieniami w budowie, gdy ukraińscy robotnicy wracają do domu, by walczyć