Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

NorthEast 8 ogłasza wybory na wszystkie konferencje zimowe

NorthEast 8 ogłasza wybory na wszystkie konferencje zimowe

Youngstown, Ohio (WKBN) – W czwartek ogłoszono gale 2022 Northeast 8 All-Winter Conference Awards i All-Conference Awards.

Polki i chłopcy Jefferson/Struthers zostali mistrzami konferencji w koszykówce.

Mistrz/Chłopcy i Dziewczęta Mistrz/Struthers brali udział w Mistrzostwach Bowling League.

Mistrzowie Hubbard Boys i Champion/Girls of the Southern Range zdobyli tytuł Konferencji Pływackiej.

Oto wybór pierwszej i drugiej drużyny.

Koszykówka dziewcząt – pierwsza drużyna na wszystkich konferencjach

Sieasia Triplett – Gerard

Taylor Skinner – Jefferson

Connie Kogras – Polska

Morgan Kluchar – Polska

Maggie Pavlansky – Widok na jezioro

Chloe Neder – Srothers

Koszykówka dziewcząt – druga konferencja drugiego zespołu

Mia Malito – Gerrard

Monica Devine – Jefferson

Marie Brandt – Polska

Emma Cunningham – pasmo południowe

Ella Crowell – Struthers

Gianna Wagner – Niles

Gracz Roku: Lexi Giles – Pierścień Południowy

Koszykówka chłopców – pierwsze spotkanie drużynowe

Ros Dido – Polska

Thomas Cardiero – Gerrard

Ronnie Leonard – Struthers

Nate Fox – Lakeview

Nick Delgrata – Struthers

John Cassella – Jefferson

Koszykówka chłopców – II konferencja drużynowa

Riley Heckert – Hubbard

Christian Colosimo – Polska

Jose Johnson – Gerrard

Joey D. George – Jefferson

Sal Shaffer – Struthers

Landon Moore — pasmo południowe

Gracz Roku: Bobby Ray – Jefferson District

Girls Bowling – Pierwsza grupowa konferencja dla pierwszej drużyny

Madison Brainard – Hubbard

Emily Gotch – Hubbard

Hailey DeGinaro – Struthers

Christina Olesky – Gerrard

Maddie Moore – Gerrard

Girls bowling – druga konferencja drugiego zespołu

Big Skelton – Niles

Cassidy Rodgers – Lakeview

Mary Williams – Struthers

Arlene Groves — Struthers

READ  Współzałożycielka AFC, Ann Arbor, zapewnia ponad 70 000 dolarów dla ukraińskich uchodźców

Mackenzie Allen – Struthers

Gracz Roku: Maddie Moore – Gerrard

Boys Bowling – Pierwsza Drużynowa Konferencja Kolegialna

Xavier Amira – Gerard

John Jacobs – Hubbard

Mickey Scoville – Hubbard

Sebastian Rudy – Widok na jezioro

Karol Pawłowski – Lakeview

Boys Bowling – II Drużyna II Konferencja

Anthony Moore – Gerrard

Chase Henderson – Gerrard

Cooper Schiavone – Lakeview

Brennan Baber – Struthers

Sean Lane – Struthers

Gracz Roku: Charles Paulowski – Lakeview

Girls Swim – Pierwsza drużyna Pierwsza drużyna konferencji

Sztafeta dwuosobowa 200: Makenna McGrath, Julia Schuler, Lexie Shehan, Krista Borton – pasmo południowe

200 stylem dowolnym: Olivia Wasco – Gerrard

200M: McKenna McGrath – pasmo południowe

50 Dowolny: Izzy Haneke – Jefferson

100 motyli: Lexi Sheehan – pasmo południowe

100 Freestyle: Olivia Wasco – Gerrard

500 stylem dowolnym: Lexi Sheehan — pasmo południowe

200 sztafeta stylem dowolnym: Chloe Paul, Lily Shank, Ally Knabeck, Krista Burton – pierścień południowy

100 Pływanie: Izzy Haneke – Jefferson

100 styl klasyczny: Presley Bowden – Polska

Sztafeta 400 stylu dowolnym: Adriana Haberger, Lexie Shehan, Makenna McGrath, Maddie Marino – pasmo południowe

Dziewczyny pływają – druga konferencja drugiego zespołu

Sztafeta dwuosobowa 200: Izzy Haneke, Lauren Anderson, Abby Kindzerski, Shelby Wood-Jefferson

200 stylem dowolnym: Julia Esch – Polska

200 IM: Adriana Haberger – Pasmo Południowe

50 stylem dowolnym: Presley Boden – Polska

100 Freestyle: Makena McGrath – pasmo południowe

500 Freestyle: Isabella Summers – Hubbard

200 sztafet freestyle: Aya Mouffe, Sierra Roy, Grace Basham, Isabella Summers – Hubbard

100 stylem klasycznym: Krista Borton – pasmo południowe

READ  DVDS - Aktualności - Traktuj całego żołnierza

Sztafeta 400 stylu dowolnym: Abby Kendzerski, Shelby Wood, Lauren Anderson, Izzy Hanek

Gracz Roku: Makenna McGrath – South Range, Lexie Shehan – South Range

Pływanie dla chłopców – pierwsza konferencja drużynowa dla pierwszej drużyny

Sztafeta 200 Medley: Ryan Grigsby, Dominic Panuzzo, Giovanni Whaley, Sam Esposito – Hubbard

200 stylem dowolnym: Christopher Latanzio – Polska

200M: Dominic Panuzzo – Hubbard

50 stylem dowolnym: Ian Vandervoort – Polska

100 motyli: Giovanni Walli – Hubbard

100 Freestyle: Van Blasko – Polska

500 stylem dowolnym: Kelly Rogan — pasmo południowe

200 sztafet freestyle: David Barnes, Sam Wirts, Giovanni Walli, Dominic Panuzzo-Hubbard

100 Bucksrock: Van Blasko – Polska

100 stylem klasycznym: Dominic Panozzo – Hubbard

Sztafeta 400 stylem dowolnym: Christopher Latanzio, Ian Vandervoort, Gabi Petros, Van Blasko – Polska

Pływanie dla chłopców – druga konferencja zespołu

Sztafeta dwuosobowa 200: Van Blasko, Gabi Petros, Matthew Matiste, Christopher Latanzio – Polska

200 stylem dowolnym: Gabi Petros – Polska

200 IM: Matthew Matiste – Polska

50 Styl dowolny: Sam Esposito – Hubbard

100 motyli: Jordan Dale-Jefferson

100 Freestyle: Christopher Latanzio – Polska

500 stylem dowolnym: Ian Vandervoort – Polska

Sztafeta 200 stylu dowolnym: Joe Burns, Shoujo Miyagawa, Joshua Dale, Jordan Dale-Jefferson

100 Back Srock: Ryan Grigsby – Hubbard

100 stylem klasycznym: Giovanni Walli – Hubbard

Sztafeta 400 stylu dowolnym: David Barnes, Sam Wirtz, Sam Esposito, Ryan Grigsby — Hubbard

Gracz Roku: Dominic Panuzzo – Hubbard

Wrestling – pierwsza ogólnodrużynowa konferencja

106: Łowca Newell – pasmo południowe

113: AJ McCarthy – Hubbard

120: Gavin Bahanish – pasmo południowe

126 Clayton Kramer — pasmo południowe

READ  Marilou F. Crothers 1949-2023 | Wiadomości, sport, praca

132: John Wassell – Jefferson

138: Michael Marcolin – Pierścień Południowy

144: Jacob Richardson – Pierścień Południowy

150: Luke Starkey – Pierścień Południowy

157: Jake Starkey – pasmo południowe

165: Logan Cormel – pasmo południowe

175: Brent Dietrich-Jefferson

190: Dillon Smith – Polska

215: Chris Colucci – pasmo południowe

285: Nick Bowser — Hubbard

Wrestling – Druga Konferencja Drużynowa

106: Braden Balla – Hubbard

113: Cayden Welker – pasmo południowe

120: Keaton Bryant – Gerrard

126: Gage Hunter – Polska

132: Ryan Snyder – Polska

138: Frankie Garcia – Polska

144: Donavon Nilsson – Polska

150: Savva Direnzo – Polska

157: Braden Dietrich – Jefferson

165: Cooper Cole – Jefferson

175: Avery Sola – Gerard

190: Czerwony Edgar – Jefferson

215: Brayden Peroni – Polska

285: Michael Lally – Pierścień południowy

Gracz Roku: Ray Camille – Pierścień Południowy