Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Norma Dandyk | Wiadomości, sport, praca

Norma Snyder Danaditch z Lordstown, dawniej z Niles, zmarła o godzinie 12:48 w czwartek 30 czerwca 2022 r. w Hospicjum Doliny – Hospicjum Dom Polska. Miała 85 lat.

Pani Danaditch urodziła się w Blair w stanie Ohio 7 kwietnia 1937 roku jako córka zmarłego Normana i Virginii Timberlake Snyder.

Norma była absolwentką Liceum Belair.

Pani Danadik była gospodynią domową i chętnie zajmowała się rodziną. Była wyjątkowo uzdolnioną kucharką i lubiła pikować i szyć. Uwielbiała też przebywać na świeżym powietrzu, dbając o swoje kwiaty.

Gdy jej dzieci dorastały, Norma i jej mąż zawsze zabierali swoje rodziny na biwaki i wakacje w różne miejsca. Kochała swoją rodzinę, zwłaszcza czas spędzony z wnukami i prawnukami.

Norma pozostawiła dwie córki, Debbie (John) Dupley z Beaufort, Karolina Północna i Judy Cirillo z Lordstown; dwóch synów, Frank Danaditch (Crystal Buckley) z Mineral Ridge, Ohio i Ron (Ronda) Danaditch z Niles, Ohio; szwagierka Boni Bustamante; zięć, Frank Danaditch; 11 Wnuków, Lindsey Dupley, Chris (Stacy) Dupley, Amanda (John) Mancino, Amber (Anthony) Fairbanks, Ashley Danadek, Melissa (Kenny) Cosmic, Nick (Stephanie) Danadek, Dana (Terry Gearhart) Danadek, Debra (Dustin) Rivera, Ron Danaditch i Chloe Danaditch; i 14 wnuków.

Oprócz rodziców poprzedził ją śmierć pani Danadek 16 października 2015 r. przez jej 59-letniego męża Ronalda L. Brat, Bill (Nancy) Snyder; siostra Jodi Hepler; szwagierka, Joyce Greenwood; i prawnuczka Olive Cosmic.

Pamiątkowe datki można składać na rzecz Hospicjum Doliny – Hospicjum Domu przy 9803 Sharrott Road, Youngstown, OH 44514.

Przyjaciele i rodzina mogą przeglądać nekrolog i przesyłać kondolencje, odwiedzając stronę www.NicholasFuneral Home.com

We wtorek, 5 lipca 2022 r., od 17:00 do 19:00 w Wm Nicholas Funeral Home and Cremation Services LLC, 614 Warren Ave. Niles, OH 44446.

Nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się w środę 6 lipca 2022 r. o godzinie dziesiątej rano w domu pogrzebowym.

READ  William J. Seidinger senior 1935-2021 | Wiadomości, sport, praca

Aresztowanie zostanie dokonane na cmentarzu miejskim Neelain.