Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nobl9 otwiera biuro w Poznaniu

Poznań, Polska – (drut roboczy) – Nobl9, firma zajmująca się platformą niezawodności oprogramowania, ogłosiła dziś uroczyste otwarcie swojego poznańskiego biura w Polsce, do którego dołączy 40 nowych inżynierów.

Polski przedsiębiorca Marcin Cork założył Nobl9 w 2019 roku. Po tym, jak Google przejął jego dawną firmę Orbitera, Kurc na własne oczy przekonał się o sile podejścia Google do niezawodności, zwanego celami poziomu usług (SLO). Kurc ​​​​i współzałożyciel Nobl9, Brian Singer, wykorzystali swoją wizję zaprojektowania tych metod niezawodności w Google, aby pasowały do ​​​​głównych przypadków użycia w przedsiębiorstwach – a dziś Nobl9 jest pierwszą platformą SLO stworzoną specjalnie dla zespołów DevOps i inżynierów niezawodności witryn.

według Badanie Miast Europejskich TechCrunch 2021Polska stała się ważnym europejskim ekosystemem technologicznym po rekordowym poziomie inwestycji i wzrostu w ostatnich latach. według Raport z DelrumPolska od dawna znana jest również z imponującej puli rozwiniętych talentów – największej w Europie Środkowo-Wschodniej z 401 tys., ponad dwukrotnie więcej niż Rumuni na drugim miejscu (139 tys.).

„Cieszymy się, że mamy biuro w Poznaniu i witamy w zespole Nobl9 najzdolniejszych polskich inżynierów” – powiedział Cork, dyrektor generalny Nobl9. „Biorąc pod uwagę polskie korzenie Nobl9 oraz fakt, że tak wielu nowych pracowników pochodzi ze świetnych lokalnych uczelni, takich jak Politechnika Poznańska i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, otworzenie naszego nowego biura jak najbliżej naszego źródła talentów miało sens. ”

O Nobl9

Nobl9, Software Reliability Platform Company, w szlachetnym poszukiwaniu niezawodnego oprogramowania. Założona przez Marcina Kurca i Briana Singera, którzy dołączyli do Google wraz z przejęciem Orbitery, Nobl9 pomaga programistom, praktykom DevOps i inżynierom niezawodności szybciej dostarczać niezawodne funkcje dzięki zdefiniowanym programowo celom poziomu usług, które łączą monitorowanie i inne dane rejestrowania i śledzenia z użytkownikiem szczęście i KPI dla biznesu. Firma jest wspierana przez Battery Ventures, CRV, Bonfire, Harmony, Resolute i Sorenson i ma siedzibę w Bostonie z zespołem dystrybutorów. Więcej na nobl9.com oraz w bezpłatnej bibliotece zasobów Nobl9.

READ  Polskie firmy przyjazne LGBT utrzymują się pomimo polityki – DW – 14.10.2023