Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

No More Heroes 3 będzie dostępne na konsolach i PC jeszcze w tym roku

No More Heroes 3 będzie dostępne na konsolach i PC jeszcze w tym roku

No More Heroes 3 pojawi się na PC, PS4, PS5 i Xbox jeszcze w tym roku.

„Nasz ulubiony zabójca otaku powraca!” Napisał na Twitterze XSeed Games. Travis Touchdown został zmuszony do wycofania się z emerytury, aby nie tylko bronić Niszczyciela Świętego Mikołaja, ale samej Ziemi!Przynieś swój promień katany i zmierz się z najtrudniejszymi wyzwaniami Travisa w grze No More Heroes 3, która pojawi się tej jesieni na PS4, PS5, Xbox i konsole PC !”

Jak dotąd nie ma informacji o dokładnej dacie premiery, ale na razie możemy się spodziewać, że jesienią 2022 r. – lub w trzecim kwartale, jeśli oczywiście jesteś na półkuli południowej.

Nie jest jeszcze pewne, które konsole Xbox dostaniesz — w tej chwili zakładam, że zarówno Xbox One, jak i Xbox Series X/S — lub gdzie na PC będziesz mógł zagrać w No More Heroes 3, ale ja… powiem ci więcej jak najszybciej.

„Jest to powrót do bardziej pełnowymiarowej, kontrowersyjnej, przerysowanej akcji oraz nieznośnej, pomysłowej i bardzo niespójnej gry – postaw tę grę na skraju bycia jednym z najlepszych dzieł Sudy i prawdopodobnie najlepszym z No More Seria bohaterów do tej pory” – napisał Martin w swojej książce Rekomendowana recenzja Eurogamer dla No More Heroes 3.

No More Heroes Grasshopper Manufacture zostaje przejęty przez NetEase Games Za nieujawnioną opłatę pod koniec zeszłego roku.

READ  W Hiszpanii odnaleziono starożytny skarb wykonany z „pozaziemskich” materiałów sprzed 3000 lat…

Tokijskie studio Goichi „SUDA51” Suda podpisało umowę z chińskim gigantem pod koniec maja 2021 roku, wcześniej należącym do GungHo Online Entertainment.