Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

No More Heroes 3 będzie dostępne na konsolach i PC jeszcze w tym roku

No More Heroes 3 pojawi się na PC, PS4, PS5 i Xbox jeszcze w tym roku.

„Nasz ulubiony zabójca otaku powraca!” Napisał na Twitterze XSeed Games. Travis Touchdown został zmuszony do wycofania się z emerytury, aby nie tylko bronić Niszczyciela Świętego Mikołaja, ale samej Ziemi!Przynieś swój promień katany i zmierz się z najtrudniejszymi wyzwaniami Travisa w grze No More Heroes 3, która pojawi się tej jesieni na PS4, PS5, Xbox i konsole PC !”

Jak dotąd nie ma informacji o dokładnej dacie premiery, ale na razie możemy się spodziewać, że jesienią 2022 r. – lub w trzecim kwartale, jeśli oczywiście jesteś na półkuli południowej.

Nie jest jeszcze pewne, które konsole Xbox dostaniesz — w tej chwili zakładam, że zarówno Xbox One, jak i Xbox Series X/S — lub gdzie na PC będziesz mógł zagrać w No More Heroes 3, ale ja… powiem ci więcej jak najszybciej.

„Jest to powrót do bardziej pełnowymiarowej, kontrowersyjnej, przerysowanej akcji oraz nieznośnej, pomysłowej i bardzo niespójnej gry – postaw tę grę na skraju bycia jednym z najlepszych dzieł Sudy i prawdopodobnie najlepszym z No More Seria bohaterów do tej pory” – napisał Martin w swojej książce Rekomendowana recenzja Eurogamer dla No More Heroes 3.

No More Heroes Grasshopper Manufacture zostaje przejęty przez NetEase Games Za nieujawnioną opłatę pod koniec zeszłego roku.

READ  Szczegóły nadchodzących tytułów Xbox Game Pass w marcu • Eurogamer.net

Tokijskie studio Goichi „SUDA51” Suda podpisało umowę z chińskim gigantem pod koniec maja 2021 roku, wcześniej należącym do GungHo Online Entertainment.