Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nissan Ariya Electric Cross 2023 wybrany przez redaktorów na 2. dorocznym rozdaniu nagród Newsweek Auto Awards

Nashville, Tennessee. – () – Nissan Ariya 2023 został uhonorowany tytułem „Editor’s Choice” podczas drugiej dorocznej nagrody motoryzacyjnej Newsweeka. Całkowicie elektryczny crossover Aria został wybrany ze względu na jego opakowanie, właściwości jezdne i ogólną sympatię.

Tegoroczny „Wybór redakcji” jest nowością na liście nagród samochodowych Newsweeka. Został dodany, aby wyróżnić pojazdy, które wyróżniają się z tłumu i zasługują na ogólne uznanie.

„Ariya 2023 oferuje to, co najlepsze w Nissanie, dzięki najnowszym rozwiązaniom w zakresie łączności, wygody, wspomagania kierowcy i bezpieczeństwa” — powiedział Mike Colliran, starszy wiceprezes Nissana ds. marketingu i sprzedaży w USA. „Gdy pracujemy nad osiągnięciem ambitnej długoterminowej wizji 2030, Ariya jest ważnym krokiem naprzód w naszej podróży w kierunku mobilności elektrycznej dla wszystkich”.

Zwycięzcy Newsweek Autos Awards są wybierani na podstawie funkcji, specyfikacji i liczby wyświetleń. Nagrody skupiają się również na tym, co jest ważne dla nabywców w każdej kategorii pojazdu. Historia Auto Awards jest już dostępna w cyfrowej edycji magazynu, a wersja drukowana pojawi się w kioskach na całym świecie w przyszłym tygodniu.

Nissan Ariya 2023 to pierwszy w pełni elektryczny crossover Nissana oferujący płynną, celową technologię, która integruje i podnosi możliwości jezdne Ariyi, m.in. dostępną zaawansowaną technologię wspomagania kierowcy ProPILOT Assist 2.0 oraz standardową technologię bezprzewodowego Apple CarPlay.® i integracja Alexa.

Więcej informacji na temat Nissana Ariya 2023, w tym dane techniczne, informacje o zasięgu, ceny, zdjęcia i wideo można znaleźć na stronie kompletny zestaw prasowy.

O Nissanie

Aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach, usługach i naszym zaangażowaniu w zrównoważoną mobilność, odwiedź nissanusa.com. Możesz również nas śledzić FacebookA InstagramA Świergot A LinkedIn Obejrzyj nasze najnowsze filmy na youtube.

O Newsweeku

Newsweek to wiodący magazyn informacyjny i strona internetowa, która od ponad 80 lat dostarcza wysokiej jakości dziennikarstwo czytelnikom na całym świecie. Newsweek oferuje najnowsze wiadomości, dogłębną analizę i spostrzeżenia dotyczące zagadnień międzynarodowych, technologii, biznesu, kultury i polityki. Oprócz obecności w Internecie i na urządzeniach mobilnych, Newsweek publikuje wydania anglojęzyczne w Stanach Zjednoczonych, Europie/Bliskim Wschodzie/Afryce i Azji, a także wydania w języku japońskim, koreańskim, polskim, serbskim i hiszpańskim.

READ  Orange formułuje projekt polskiego włókna