Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nintendo zapowiada zwiastun filmu Mario prowadzonego przez Chrisa Pratta

Twórca gier wideo i konsol Nintendo oraz studio animacji Illumination wreszcie ujawnili pierwszy zwiastun filmu The Super Mario Bros, animowanej adaptacji Super Mario Bros. Działalność franczyzowa.

Jak zauważono, gdy film został po raz pierwszy ogłoszony, ta współpraca ze studiem animacji stojącym za filmami Minionki oznacza powrót Nintendo do świata licencjonowanych filmowych adaptacji swoich postaci. Chris Pratt zastępuje Charlesa Martineta jako Mario, a aktorzy Anya Taylor-Joy, Charlie Day, Jack Black, Seth Rogen również pojawią się w filmie jako filary franczyzy, takie jak Princess Peach, Luigi i inni.

Nintendo powiedziało, że Martinet pojawi się w epizodycznej roli.

Zwiastun skupia się głównie na występie Jacka Blacka jako Bowsera, który przybywa do lodowatego królestwa, aby ukraść klasyczną Superstar. Mario Chrisa Pratta wyszedł z kupy i wygląda na to, że po raz pierwszy odwiedził Królestwo Grzybów.

Czym jest film mario na żywo?

Po tym, jak pierwszy film Super Mario Bros. w 1993 roku stał się krytyczną i komercyjną klapą (zarobił zaledwie 38 milionów dolarów przy budżecie prawie 45 milionów dolarów), japoński deweloper zaostrzył swoje wytyczne dotyczące licencjonowania swoich postaci, ograniczając je głównie do handlu i garstki partnerstwa w zakresie tworzenia gier.

Powrót Nintendo na srebrny ekran nie powinien być postrzegany jako beztroski wysiłek. Partnerstwo z Illumination i kucykiem dla Chrisa Pratta (którego remis kasowy był silny nawet podczas filmów, w których wystąpił). zacząłem walkę) wyraża ogromne zainteresowanie przejęciem znacznej części wartego miliard dolarów rodzinnego biznesu rozrywkowego.

Rozpoznawalność marki Mario nie zmalała w ciągu ostatnich dwóch dekad, ale od tego czasu minęło kilka lat Super Mario OdysejaA może Nintendo chce się upewnić, że nie zniknie w oczach opinii publicznej. Coraz więcej studiów gier szukało ostatnio ulepszeń w swoich franczyzach, a niektóre zapewniają wyraźne wygrane (CD Projekt ma teraz 2 i 0, a ich gry są dostosowywane do programów napędzających sprzedaż gier), a innym wciąż brakuje celu (film Ubisoft Assassin’s Creed). Była wczesną miss w terenie, a niedawna adaptacja do gry VR Wilkołaki są w środku Było fajnie, ale nie był to przebój).

READ  Lindsay Lohan ma ulubionego bliźniaka w „Pułapce rodziców”

Łatwo jest spojrzeć na ten projekt z nieco satyrycznej perspektywy pracy, ale nie zapominajmy, że kreatywny talent Nintendo i Illumination doskonale pasują do branży medialnej, która rezonuje z młodszymi odbiorcami i ich rodzinami. Wielu konkurentów Nintendo w kosmosie próbuje celować w rynek 18-34 z modami ostatni z nas lub Castlevaniaa Nintendo gra na swoich mocnych stronach, trzymając się zwykłej wierności i polskiego stylu.

Patrząc na to, jak pokazano zwiastun Super Mario 64Talking Penguins i żaba Keegana Michaela K wyglądają jak bohater Kapitan Todd Gry, fajnie jest też zobaczyć twórczą pracę w przeszłości Super Mario Deweloperzy też błyszczą. The Mario Przez lata franczyza przybrała dziwny obrót (rola Boba Hoskinsa mogła nie być najdziwniejszy z nich).