Tech

Nintendo wprowadza na rynek Hanafuda i karty do gry oparte na Mario, Zelda, Silaton i nie tylko (Europa)

Aktualizacja: Ponad rok od ich debiutu (i natychmiastowego wyprzedania), karty Super Mario Hanafuda są ponownie dostępne w My Nintendo Store.

Jest dostępny za 22,50 GBP plus koszty wysyłki i Można go kupić tutaj. Niestety karty Zelda i Splatoon nie są już w momencie pisania.

Jeśli interesuje Cię zestaw Mario, sugerujemy, abyś zdobył go bardzo szybko!


Artykuł oryginalny (wtorek, 16 czerwca 2020 o 12:00 czasu BST): Nintendo właśnie wypuściło nową partię pięknych fizycznych towarów na swojej stronie My Nintendo w Europie, w tym Hanafuda i standardowe karty do gry oparte na najpopularniejszych franczyzach. Przybywają odpowiednio po starcie Gry klubowe: 51 światowych klasyków na przełączniku.

Całą kolekcję możesz obejrzeć samodzielnie tutaj [Update – link now invalid]. Znajdziesz wiele talii kart opartych na Mario, Zelda, Kirby, Splatoon, talii prezydenta Hanafudy i dwóch talii Mario Hanafudy.

karty do gry nintendo

Wiesz, Nintendo po raz pierwszy zaczęło swoją działalność jako producent kart hanafuda w 1889 roku, więc jest to miły powrót do wczesnej historii firmy. Jest to tradycyjna japońska gra karciana, której początki sięgają XV wieku naszej ery (można zobaczyć zasady gry) tutaj).

Każdy produkt jest dostępny wyłącznie dla członków My Nintendo i jest objęty dodatkową opłatą za wysyłkę. Jeśli zamówisz z Niemiec, wysyłka kosztuje 3,99 €, podczas gdy wysyłka do dowolnego innego kraju europejskiego kosztuje 6,99 €.

Zestaw pocztówek Mario Hanafuda jest również dostępny za 400 punktów platynowych plus koszty wysyłki.

Jaka jest Twoja opinia? Czy masz tendencję do łapania pakietu? Wyobrażamy sobie, że ta oferta jest bardzo ograniczona, więc prawdopodobnie będziesz chciał działać szybko.

READ  Microsoft wprowadza nowy, najszybszy laptop Surface 4 | Microsoft Surface

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment