Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nintendo Switch OLED jest w sprzedaży w Amazon • Eurogamer.net

To najtańsza jednostka, jaką widzieliśmy na Amazonie.

Jeśli niedawno przegapiłeś ofertę Switch OLED w wysokości 299,95 £ The Game Collection, z przyjemnością dowiesz się, że możesz teraz znaleźć jeszcze lepszą ofertę na Amazon. Gigant handlu internetowego obniżył cenę białej konsoli Nintendo Switch OLED do 295,45 GBP. Nie jesteśmy do końca pewni, jak będą wyglądały poziomy zapasów, ale zostały one wyprzedane w przeszłości – a Neon Switch OLED jest obecnie w sprzedaży na Amazon.

Podczas gdy 14,54 GBP to tylko niewielki 5-procentowy rabat, jest to najtańsza konsola, jaką widzieliśmy na Amazon, i jest to obecnie najtańsza konsola Switch OLED.

Niezależnie od tego, czy dokonujesz aktualizacji ze standardowego Switcha lub Switch Lite i posiadasz już wybrane gry, czy też kupujesz Nintendo Switch po raz pierwszy i nie obchodzi Cię, co zawiera pakiety – kupując na nim wariant OLED oznacza, że ​​możesz po prostu kupić wybraną grę — fizyczną lub cyfrową.

Jeśli jednak szukasz taniego pakietu Switch OLED, Game sprzedaje pakiet zawierający White Switch OLED i kopię Pikmin 3: Deluxe lub Paper Mario: The Origami King za 319,99 GBP.

Standardowa cena Switch OLED wynosi 309,99 GBP, więc w zasadzie przechodzisz przez grę dla dodatkowego gracza. Jeśli któraś z tych gier przypadnie Ci do gustu, te pakiety w grze są najlepszą ofertą.

Więcej ofert na pakiety Switch OLED, Switch i Switch Lite, a także najnowsze zniżki na gry i akcesoria można znaleźć na naszej stronie internetowej Najlepsze oferty na Nintendo Switch strona.

To wszystko, co mamy teraz! Ale skoro już tu jesteś, jeśli szukasz przecenionych gier na PS5 i Xbox, pakietów i nie tylko, nie zapomnij zajrzeć na naszą stronę. Najlepsze oferty na PS5 i Najlepsze oferty Xbox osie. Możesz również chcieć śledzić Galaretki Promocje na Twitterze Strona, na której dzielimy się ofertami gier, technologią i innymi świetnymi rzeczami, a także alertami giełdowymi konsol nowej generacji.

READ  Nowa wersja interfejsu Steam Big Picture inspirowana Steam-Deck wreszcie doczekała się pełnej wersji