Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nintendo rozważa „różne inicjatywy” i „dalsze ulepszenia” dla Switch Online

Nintendo rozważa „różne inicjatywy” i „dalsze ulepszenia” dla Switch Online

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Na początku tego tygodnia najnowszy raport finansowy Nintendo ujawnił, że subskrypcje Switch Online „przeszły” już 36 milionów płatnych członkostwa — wzrost o prawie cztery miliony w porównaniu z poprzednim rokiem.

Prezes Nintendo, Shuntaro Furukawa, został również zapytany o przyszłość usługi – wyjaśniając, w jaki sposób Nintendo „rozważa różne inicjatywy”, a także „dalsze ulepszenia zawartości usługi”, aby gracze wracali po więcej. Oto pełna wymiana z podsumowania pytań i odpowiedzi Nintendo:

Jakie inicjatywy rozważasz, aby zwiększyć liczbę członków Nintendo Switch Online i zwiększyć entuzjazm obecnych członków?

Furukawa: „We wrześniu 2022 r. liczba płatnych członków Nintendo Switch Online przekroczyła 36 milionów. Chociaż niektórzy użytkownicy decydują się nie odnawiać członkostwa po jego wygaśnięciu, liczba członków ogólnie rośnie, wraz z większą liczbą osób grających na Nintendo Switch oraz tytułów, które wspierają zabawę.Ponadto, Nintendo Switch Online + Expansion Pack, który wprowadziliśmy w zeszłym roku, stanowi stopniowo rosnący odsetek wszystkich członków dzięki dodaniu częściowych tytułów Nintendo 64.

„Celem Nintendo Switch Online as a Service jest umożliwienie użytkownikom czerpania przyjemności z gry na konsoli Nintendo Switch przez długi czas, dlatego rozważamy różne inicjatywy, w tym dalsze ulepszenia zawartości Usługi. Jak omówiliśmy w dzisiejszym programie, Celem jest dalsze korzystanie z konta Nintendo, aby utrzymywać długie i pozytywne relacje z naszymi klientami.Zgodnie z tą strategią, uważamy Nintendo Switch Online za naszą inicjatywę mającą na celu zachęcenie naszych użytkowników do dalszego korzystania z Nintendo Switch przez wiele lat. ”


Chociaż Nintendo ujawniło ogólny wzrost liczby subskrybentów Switch Online, nie podało dokładnej liczby użytkowników dodatku Expansion Pack. Poziom dodatku dodaje bibliotekę Nintendo 64 i Sega Genesis/Mega Drive, a także dodatkową zawartość do gier.

Najnowsza partia tytułów na N64 została ogłoszona we wrześniu – tytuły takie jak Impreza MarioA 64- MasudA Stadion Pokemona do powrotu legendarnego strzelca Rare Złote oczy 007.

READ  Akcje PS5 — NA ŻYWO: Najnowsze wiadomości o uzupełnieniu zapasów w Wielkiej Brytanii od Very, Game, AO, Argos i innych