Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nintendo przedstawia kolejny tytuł na N64, który pojawi się wkrótce, aby zmienić dodatek online w Japonii

Nintendo przedstawia kolejny tytuł na N64, który pojawi się wkrótce, aby zmienić dodatek online w Japonii

Zdjęcie: Nintendo

Na początku tego tygodnia Nintendo ogłosiło, że wyda klasykę N64 Mario Golf Na Przełącz pakiet rozszerzeń online. Mam na myśli resztę gier (co zostało już ujawnione) w zestawie Kirby 64: Kryształowe Odłamki I trzask pokemon.

Jest kilka w przeciwnym razie Gry, o których również wiemy, ale haczyk polega na tym, że będą one regionalną wyłącznością dla Japonii. Jeśli potrzebujesz przypomnienia, Japonia otrzyma kiedyś Niestandardowe Robo I Niestandardowe Robo V2.0. Chociaż zostało to wcześniej podkreślone, wydaje się, że co najmniej jedna z tych wersji może wkrótce wyjść.

W podobnej, ale innej wersji Zaktualizowano zwiastun dodatku Switch Online Expansion Pack W Japonii podczas klipu N64 można zobaczyć obraz niestandardowej grafiki pudełka Robo V2. To ponownie potwierdza grę, a także sugeruje, że pojawi się ona w niedalekiej przyszłości przed lub po wydaniu Kirby 64 i Pokémon Snap.

Możesz to zobaczyć dookoła Marka 1:20 W prawym dolnym rogu poniższego wideo:

Ponownie, wiedzieliśmy już, że gry Custom Robo w pewnym momencie pojawią się w japońskiej usłudze N64 – jednak miło jest mieć to małe przypomnienie. Witryna Nintendo w Japonii zauważa również, że w przyszłości zostaną dostarczone następujące gry:

"Adresy zostaną dostarczone w przyszłości" (Japonia)
„Adresy do dostarczenia w przyszłości” (Japonia) (zdjęcie: Nintendo.co.jp)

Jak wspomniano wcześniej w naszej oryginalnej opowieści o grach Custom Robo, które pojawią się w Japonii, te tytuły będą dostępne dla każdego, kto ma dostęp do japońskiego konta Nintendo. Więc wszystko, co musisz zrobić, to pobrać tę aplikację na jedno z tych kont, aby grać w tym ekskluzywnym obszarze.

Czy chcesz oglądać lokalnie wydane gry Robo na N64? Wypróbujesz je za pośrednictwem japońskiej aplikacji N64? Jakie inne tytuły na N64 powinno wydać Nintendo w przyszłości? Jak zwykle zostaw swoje przemyślenia poniżej.